Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Puncs.hu-n vajon miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puncs.hu-n vajon miért nem kapok választ mikor már küldtem vagy 40 üzenetet?

Figyelt kérdés

Sugarboyként vagyok fenn.


Nem nézek ki rosszul, arcom főleg sokak szerint jóképű.

30 körüli vagyok.


Regisztráltam puncs.hu-ra. Hogy pontosan mit is keresek, még nem tisztázott teljesen, inkább meglátjuk jelleggel.


Ráírtam rengeteg sugardaddy felhasználóra, kép nélküliekre is.

Üzenetembe írtam e-mail címet, mert sokan puncson nem tudnak válaszolni.


Egy valaki írt vissza, de vele nem egymást kerestük végül.


A levélbe semmi olyan konkrét tényt vagy vagy valamit nem írtam ami elriasztó lenne.



2023. ápr. 7. 18:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
13%
Vannak srácok nekem is mindig. De hát bakker, nem harminc!!! 25 fölött ingyen sem kellenél!
2023. ápr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Látom a sértegetés nagyon megy, ebben ki tudja pár ember élni magát.


Nem 39 vagyok hanem 32.


Tegnap este töröltem magam.

Előtte beregisztráltam egy másik profilt sugardaddyként és hát tényleg tele van fiatal srácokkal a kínálat, akiknek egy része nagyon is jól néz ki.


Igazából nem is tudom pontosan, hogy mit akartam. Nem nézek ki rosszul, sőt, romeon, grindrn tömegével kapok üzeneteket, ezért gondoltam.

Koncepció nélkül vágtam bele, de beláttam, hogy semmi értelme.



Egyébként nagyon sok én korombeli, fiatalabb vagy idősebb szereti az én korosztályomat.


Aki pedig az Onlyfanst javasolta, hát nem fogom magam mutogatni.



Ki pedig azért emeltem mert ki akartam, mi közöd van hozzá? Tiéd a honlap? Vagy itt éled az életed és már szabályokat is alkotnál?

2023. ápr. 11. 10:06
 13/15 anonim ***** válasza:
13%
Sérteget a fene téged. Fogd már fel, ha a vevőnek nem kell a nem friss áru, akkor nem a vevő a hibás. Ennyi. Próbálkozz mással.
2023. ápr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor sem változtat azon, hogy kiöregedtél a sugarboy korszakból. Egyébként Romeon is van, aki pénzt ajánl. Persze, hogy a te korosztályodra is vannak vevők, csak nem sugarboyként, és egy 32 éves férfinak már azért legyenek céljai, valamilyen egzisztenciája.
2023. ápr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
81%
Viccelsz? Majdnem annyi vagy, mint én. Nekem 14-18 év közötti sugarboyaim vannak.
2023. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!