Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 25-35 közötti melegek, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-35 közötti melegek, nektek mennyi lenne a maximális korkülönbség, amennyivel párkapcsolatba mennétek ?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy nálatok idősebb lenne a másik fél és csak kapcsolatról lehetne szó. Alkalmi, szex,pénzes ravaszságok nem.


Köszönöm:)


2023. márc. 29. 11:43
 1/3 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Az én párom például 16 évvel idősebb nálam. Én 26 vagyok.
2023. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32 vagyok. Nekem elsösorban az a fontos hogy mennyire illünk össze gondolkodásmód ill. érdeklödési kör alapján. De persze nem mindegy a kor sem. Felfelé szerintem olyan 10 év kb, lefelé valamivel kevesebb. És hát szép, nem szép azért attól is függ hogy hogy néz ki az a valaki. Nincsenek nagy elvárásaim, sőt! Én is egyszer meg fogok öregedni (van akinek már most is öreg volnék), de egy bizonyos kor fölött azért már meglátszanak az évek az emberen. Persze vannak kivételek, ezért is mondom azt hogy inkább az számit hogy mennyire illünk össze.
2023. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kor kérdése, mert vannak velem egykorúak, fiatalabbak akik nem vonzók számomra és vannak sokkal idősebbek akik meg igen. Szóval nem életkor határozza meg a dolgot hanem az adott személy fizikai és szellemi-mentális jellemzői.
2023. márc. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!