Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintettek mennyi a maximáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek mennyi a maximális megengedett korkülönbség egy párkapcsolatban és miért?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok a válaszotokra. :D

2015. júl. 9. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Nincs olyan,hogy "megengedett." :D

Felnőtt párkapcsolatban szerintem a 12 évnél többet nézik sokan rossz szemmel. :(


L20

2015. júl. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jogilag a maximális "megengedett" úgy 100 év körül lehet, a többi nem érdekel.
2015. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha a fiatalabb fél is elmúlt 25, akkor nincs maximális felső határ. Csak kialakult már annyira a személyisége, hogy ne szülőt lásson a másik félben, az idősebb pedig ne nevelni akarja, hanem egyenrangú párt lásson benne. Fiatalabb korban néhány év az ideális. Minél fiatalabb, annál kevesebb.
2015. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A nejem most 41 éves én meg 39 éves vagyok (14 éve vagyunk házasok).

Ha kamaszkorunkban ismerjük meg egymást ő 16 én 14, akkor szerintem túl nagy a korkülönbség a nő javára (bár ez ízlés dolga). Viszont 20 felett már nem számít.

Nincs megengedett korkülönbség 20 felett, lényeg az, hogy Te/Ti érezzétek magatokat jól!

2015. júl. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy attól függ, milyen korúakról van szó.

Tizenéves korban még két év is nagyon sok lehet.

A 20-30 is sok lehet, mert a felek teljesen máshol tartanak az életben.

De mondjuk 25-30 felett már nem igazán van jelentősége.

2015. júl. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a fiatalabb is 23 év felett van akkor 5 fel se tűnik, 10 még épphogy belefér. Afelett nagyon idős korban gondok lesznek, egy 65 és egy 80 éves nagyon-nagyon kis eséllyel tud még tényleges partner lenni.
2015. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lakott területen 50 asszem...

Habár nincs jogsim :D

2015. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A legöregebb ember egy 124éves nő, a 14 évessel nem lehet kapcsolata, de 15 évessel már igen.

Ez esetben a maximálisan megengedett korkülönbség, ha a teljes világot nézzük 109év.


Remélem kielégültél a választól!

2015. júl. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem sincs "megengedett". Ha meg tudjátok beszélni a dolgokat és jól megvagytok egymással akkor semmi gond. Szerintem azon is sok múlik, hogy a fiatalabb fél mennyire komolyan tud hozzáállni bizonyos dolgokhoz.

Én 18 vagyok, barátom 25. Jól megvagyunk.

2015. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "maximális megengedett". Teljesen személyiségfüggő. Én (nőként) úgy max. kb. 1 évvel fiatalabb és kb. 5-7 évvel idősebb társat tartottam eddig mindig a magam számára "ideálisnak".
2015. júl. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!