Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Pozsonyban milyen a melegek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pozsonyban milyen a melegek helyzete Budapesthez képest? Nyitottabbak, elfogadóbbak az emberek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy Szlovákiában összességében talán még rosszabb is a helyzet, mint Magyarországon, de kifejezetten Pozsony érdekelne
2023. márc. 19. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Voltam ott egy napot a párommal, nem nyaltuk faltuk egymást csak kézenfogva mentünk. 1-2 fura tekintetet kaptunk de semmi mást.
2023. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Költözz oda, egyel kevesebben lesztek itthon.
2023. márc. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pozsonyban annyira nem gáz a dolog megítélése, viszont a sok keleti proli aki ideköltözött az utóbbi időben lehúzza ezt egy kicsit. Pozsony eleve egy élhető város, nincsenek annyira elszállva az árak, mint Budapesten. Vidéken szerintem sokkal rosszabb a helyzet, mint Magyarországon. Megjegyezném, hogy itt a regisztrált élettársi kapcsolat se lehetséges, és ahogy elnézem ez kb akkor lesz legális amikor majd piros hó esik.
2023. márc. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Először is nagyon sajnállak, mert krva szar életed lehet ha ennyi öröm jut összesen, hogy névtelenül fröcsöghetsz.

Másodszor áruld már el légyszi hogy személy szerint neked milyen kárt okoztak melegek, ami miatt el kéne költöznünk. Megjegyzem még Budapesten is az elmúlt 10 évben 2 meleg párt láttam kézenfogva sétálni összesen, szóval el nem tudom képzelni hogy a melegek jelenléte miért fájhat neked ennyire.

Harmadszor, a melegek jelentős része magasan képzett, ergo sokat keres, és többet pakol bele a államkasszába anélkül, hogy bármilyen támogatást is vennénk ki onnan (CSOK, babaváró, etc) Szerinted ha többszázer jól kereső magyar meleg egyszerre kivonulna az országból mi lenne itt?

Negyedszer, krvára megfenyegettél, hogy elmehetek ebből a fos országból. ÓRIÁSI veszteség érne.

2023. márc. 19. 16:53
 5/9 A kérdező kommentje:

Hármas, tudnál még esetleg a pozsonyi (meleg) életről mesélni? (Akár privátban)


Ha az akkori baloldali kormány nem vezette volna be a bejegyzett élettársi kapcsolatot, itt sem lenne soha.

2023. márc. 19. 16:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan nem tudom milyen a meleg élet, mert én nem járok ilyen helyekre, 31 évesen eleve öreg vagyok, hogy diszkózzak a 18 évesekkel. Van egy pár lgbt barát hely, de úgy általánosságban mondva senki sem fog felháborodni, ha a pasiddal kézenfogva sétáltok végig az óvároson. Aki bámulni fog az a falukból bevásárolni jövő 'egyszerű' ember. Nemrég mondjuk a Tepláreň előtt volt egy kis lövöldözés, de nem ez a jellemző. Hétvégente más a helyzet, sokan jönnek partizni, szórakozni Pozsonyba.
2023. márc. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem a meleg szórakozóhelyek érdekeltek (lassan 28 évesen ez már engem sem hoz lázba túlzottan) Bocsánat ha félreérthető voltam.

Úgy értettem, hogy az emberek mennyire kirekesztők ha megtudják, hogy meleg vagy, mennyire kell titkolózni. Mennyire nehéz irodai munkát találni. Te Szlovákiában születtél, beszéled a nyelvet?

2023. márc. 19. 17:22
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Primitív homofóbból ott sincs kevesebb, mint itthon.


Viszont ott nem kormányszintű propaganda az LMBTQ-val foglalkozás, így aztán kevésbé érzik magukat támogatva és felhatalmazva arra, hogy nyíltan homofóbkodjanak.

2023. márc. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 És azzal ki fog nyerni mit te nagy okos? Én is el akarok költözni amúgy ebből az országból, de hidd el, ez csak az országnak lesz veszteség 🤣
2023. márc. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!