Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak hozzám hasonló fiúk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak hozzám hasonló fiúk, akik nem élvezi/nem szeretnének az orális szexet kapni? Ez normális? Lehet így is párt találni?

Figyelt kérdés

Kicsit egyedül érzem magam ezzel, és kicsit szégyellem, vagy nem is tudom. Nem tudom, ki hogy van vele, de én 2x próbáltam már, hogy nekem csinálták, és nem élveztem. Igazából sosem vágytam rá különösebben, sosem izgatott, nem mozgat meg a gondolat, hogy na most térdeljen le előttem valaki és csinálja... Lehet velem van a baj, nem tudom.

Vannak azért mások is, akik hasonlóak mint én? Lehet így is párt találni? Elég kellemetlen érzés, mondani ezt. Mert akikkel ismerkedtem eddig, szerették volna csinálni. Konkrétan volt egy fiú, aki kimondottan szeretett orálozni, vagyis engem szeretett volna, és ha rá nyomom a fejét, és bele élvezzek a szájába. Nem tudom miért, de nekem ez nagyon nem ment, nem akartam...



2023. márc. 19. 12:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
#6-os vagyok, az “orgazmus” nálam inkább lélekből jön, sőt akármilyen hihetetlen de el tudok menni kéz és rásegítés nélkül.:) Ha valakin érzem hogy férfias, kedves, törődő, sok a simogatás, érzéki a csók az nálam majdnem “elég” tud lenni.
2023. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A párom rettenet rosszul szop, ezért nem szoktam hagyni neki, amúgy igényelném, de megvagyok inkább nélküle.
2023. márc. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy érzem, mint a 6-os. Sokkal jobban vágyok az érzékiségre, simogatás, ölelés, csók, ha a fiú erős, férfias, határozott, irányít, és a magáévá tesz. Az nem izgat, hogy én irányítsak. A popsi nyálas is izgat. Vagy lehet csak akik nekem csináltám, nem csinálták jól, ezért nem élveztem az orált 😅
2023. márc. 19. 18:58
 14/15 anonim ***** válasza:
86%
Nincs veled semmi gond, abból amit leírtál úgy tűnik h teljesen passzív vagy és az izgat ha irányítanak meg az anális rész. Sokan vagyunk így ezzel. Olyat keress aki full aktív (de érzéki mellette nem önző, kihasználós).
2023. márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Full aktív vagyok,nagyon érzéki.És ezen akadnak ki a passzívok,hogy mi az,hogy érzéki akarok lenni.

Mert megdöngetés a menő,aki nem ilyen, azt le sem sz..ják a passzívak.

Ráadásul nekem mindig fontos volt a barátom élvezete is,nemcsak a magamé.

2023. márc. 20. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!