Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak hozzám hasonló fiúk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak hozzám hasonló fiúk, akik nem élvezi/nem szeretnének az orális szexet kapni? Ez normális? Lehet így is párt találni?

Figyelt kérdés

Kicsit egyedül érzem magam ezzel, és kicsit szégyellem, vagy nem is tudom. Nem tudom, ki hogy van vele, de én 2x próbáltam már, hogy nekem csinálták, és nem élveztem. Igazából sosem vágytam rá különösebben, sosem izgatott, nem mozgat meg a gondolat, hogy na most térdeljen le előttem valaki és csinálja... Lehet velem van a baj, nem tudom.

Vannak azért mások is, akik hasonlóak mint én? Lehet így is párt találni? Elég kellemetlen érzés, mondani ezt. Mert akikkel ismerkedtem eddig, szerették volna csinálni. Konkrétan volt egy fiú, aki kimondottan szeretett orálozni, vagyis engem szeretett volna, és ha rá nyomom a fejét, és bele élvezzek a szájába. Nem tudom miért, de nekem ez nagyon nem ment, nem akartam...



2023. márc. 19. 12:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Én sem szeretem kapni illetve azt sem szeretem ha nyúlkálnak a péniszemhez.
2023. márc. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én fiatal létemre benne lennék egy ilyen kapcsoban
2023. márc. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%

Ismerek ilyet

A klasszikus szerelmes szexet szerette meg az igazi kapcsolatokat, az orálist kerülte is.

Aztán vmi drogbiznisz miatt 4 ev letöltendő. Amikor kiszabadult teljesen romlott volt màr. Nők kihasználása, mehet orrba szájba is érzelmek kanyarban. Teljesen megváltozott.

2023. márc. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Jani Belucci ***** válasza:
96%
Normális hogy vannak preferenciáid
2023. márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Akkor hogyan élvezed a szexet? Pontosabban: mit élvezel a szexben?
2023. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Én is így vagyok ezzel, az orált kapni nem szeretem, azt sem ha nyúlkálnak hozzám - elfogadtam magam így.


Az intimitás, a sok csók, az ölelés, a simogatás jön be, illetve ha én kényeztethetem a partnerem orálisan.


Volt már két kapcsolatom, ahol nem volt ebből gond, hidd el, lesz aki így is fog tudni élni melletted.:)


Bp25

2023. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm szépen! Én is ilyen típusú vagyok :)
2023. márc. 19. 14:41
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Mintha én írtam volna a 6-os választ:)

Azzal a kiegészítéssel,hogy a közös maszti belefér bőven.

Sokaknak ez kevés,ezért döcög az ismerkedés, de bízom a jóban :)

2023. márc. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%
Komolyan nem értem: ti hogyan éltek át orgazmust, ha egyoldalú a szex??
2023. márc. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Anál alatt,ha nincs orál pl..
2023. márc. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!