Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha panelban laksz és szexelsz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha panelban laksz és szexelsz valakivel, nem zavar, hogy a szomszédok két férfi nyögéseit hallják?

Figyelt kérdés

2023. márc. 16. 19:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
* Bem helyett: Nem
2023. márc. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Az exem panelban lakott ém pedig elég hangosan durranok el:)

Volt ,hogy a szomszéd megkérdezte a lépcsőházban mosolyogva mikor mentem ,hogy ma is társasozunk!?

Nem zavart,sőt:)

2023. márc. 17. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, mert mi tudunk visszafogottan szexelni, úgy hogy ne hallják.

Bár én egy kicsit hangosabb vagyok élvezéskor (tudom magamról) de azért nem annyira, hogy az áthallatszódjon a szomszédba.

Bp,F35

2023. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk iszonyú vasbeton falak vannak (ez ilyen 5 emeletes, csúszózsalus vagy mi az isten), szóval egymás melletti szobákban a tv-t nem halljuk egymásnál nem hogy ha a szomszéd szexel. Volt egy meleg pár felső szomszédom. Na tőlük semmit nem hallottam, ellenben mikor elköltöztek jött egy hetero pár, akik napi 6x szétk@rták egymást, amivel semmi baj nincs, de ők szabályosan ordítottak. És nem arról van szó, hogy néha-néha belelendültek, minden nap ba@zdmeg, ordítva dugtak. Volt olyan, hogy nyáron meghallottam és felizgultam, úgy nyerítettek. Na de az amúgy zavaró, mert ez tényleg a szexuális kultúra hiánya. Lehet, hogy jólesik valami, lehet nagyokat nyögni - tökre megértem és elfogadom - de ne már minden nap artikulálatlanul hörögve kiabálni.


Nem laktak itt sokáig :D

2023. márc. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak másik párt lehet hallani, ahol indokolatlanul hangosan nyögnek. Minket még szomszédos szobából anyum sem hallott.
tegnap 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Pedig mindenféle játékkal nagyon szexelünk! S mivel párom csak hetente egyszer kívánja, olyankor mindent belead. :-)
tegnap 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!