Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek bejönnek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejönnek az ázsiai srácoknak a szőke hajú, kék szemű európai fiúk?

Figyelt kérdés

Ilyen aktív vagyok, nyáron tennék egy kis utazást Dél-Kelet, vagy Kelet-Ázsiában. Nagyon tetszenek az ottani fiúk, imádom a szép fekete hajukat és sok srácnak nagyon klassz frizurája van. A korosztályomban, 18-20 éves kor körül keresgélnék, de nem tudom, mennyi esélyem lenne. Van valakinek tapasztalata ázsiai fiúval? Szeretik az európaiakat?

Suliban lenne lehetőség jövőre egy dél-koreai cserediákságra, mivel érdekel a kultúra és a nyelv is, gondolkodom rajta, meg persze az ottani srácok miatt is. Ott és Japánban vannak arrafelé a legklasszabb pasik szerintem.



2023. márc. 12. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyik ázsiai? A koreaiak egy ott élő magyar szerint-híresen zárkózottak, még egymás között sem beszélgetnek csak úgy akárkivel. Ellenben úgy mesélte a videójában- hogy a kínaiak tök ismeretlenekkel is vígan leállnak csevegni, mintha ezer éve ismernék. ha te magad felnőtt vagy, a 18-20 éves korosztályt jobb békén hagyni, ugyanis sem japánban, sem Koreában nem nagykorú egy 18 éves.
2023. márc. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
A kérdés is értelmetlen. Biztos van akinek bejön, van akinek nem.
2023. márc. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es: Értem, köszi. Hát egy kínai utazás sincs kizárva, bár oda szerintem egy élet is kevés lenne, hogy felfedezzem az országot. Én egyébként nyáron leszek 19. Lehet, az ottani törvények miatt ez felejtős akkor.


2-es: a válaszod is az. Nyilván olyanoknak szólt, akik érdemben hozzá tudnak szólni.

2023. márc. 12. 12:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy kis időd, nézd meg: a csaj kint élt Kínában is, most Koreában él, koreai a pasija: elég időt volt kint hogy reális képet adjon az ottani emberekről. https://www.youtube.com/watch?v=SGzOcvcd78E
2023. márc. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4-es: Köszönöm, nagyon érdekes és tanulságos videó, nagyjából el is ment a kedvem Dél-Koreától, tuti nem érezném ott jól magam, túristaként sem.

Mondjuk a kínaiak túlzott érdeklődése is terhes lehet.

Át kell még ezt gondolni. :D

2023. márc. 12. 17:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
HA érdekel én is szívesen ismerkedek ázsiai srácokkal :) Van is némi tapasztaaltom. Szingapúrban, Tokyoban és Kínában voltam.
2023. márc. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában mivel ázsiaiak közt nőnek fel, a többségnek ázsiaiak is tetszenek. Ugyanúgy mint nálunk, a nagytöbbség nem fog gerjedni négerekre, ázsiaiakra. Ezt rasszizmus nélkül. Sokat számít, hol nősz fel, kikkel nősz fel.
2023. márc. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!