Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ázsiai srácval voltatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ázsiai srácval voltatok?

Figyelt kérdés
Turista? Itt él? Hogy ismerted meg és hol?
2022. szept. 21. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Egyik srác akivel összejártunk anno mesélte hogy volt már ázsiaival, de konkrét dolgokat nem mondott. Valszeg az ázsiai volt az aktív.
2022. szept. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy alkalmam volt
2022. szept. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Itt él, de nem beszéli a nyelvet. Társkeresőn ismertem meg.
2022. szept. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Igen, kettővel. Az egyiket romeón szedtem fel, a másikat grindr-ön. Mindketten egyetem miatt vannak itt.

Náluk legalább kövérként is van esélyem...

2022. szept. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltam kettővel is és szuperek az ágyban! Aktívak voltak(legalábbis én passzív szerepben jöttem össze velük) és jól dugnak! Nem túl nagy cerkával bírtak de tudták használni és a pózokat variálni...Nem válogatósak mint a magyar melegek, persze ápoltság,higiénia alap! Ha egy kicsit is jól nézel ki, se az ősz hajszálaidat, se a ráncokat nem szamolják! Szenvedélyesen tudnak szexelni!
2022. szept. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Kettővel, vietnami és kínai.

Mindkettő itt él.


Vietnami uni, a kínai passzív és nyilván nem tudom értékelni x milliárd ember farokméretét kettő alapján, de az előítélet igaz volt, egyiké sem volt nagy/átlagos.

2022. szept. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos nem, de nagyon jó lenne. 😊
2023. márc. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Thaifoldon voltam par korai huszassal shemalek voltak, elveztem oket
2023. márc. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Jani Belucci ***** válasza:
81%
Én egy Németországban élő kínai faszival voltam egyszer, akit Grindr-en szedtem össze. Nagyon szexi volt, izmos, jóképű, szakállas, tetovált. Sorozatban élveztem a farkán.
2023. márc. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!