Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a legfontosabb neked egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legfontosabb neked egy srácban? (külsőre)

Figyelt kérdés

Arc? Magasság? Alkat? Farok? stb. Top 3-mat emeld ki pls :)


27/f m



2023. febr. 28. 15:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Nálam 1# arc 2# magasság 3# farok :D
2023. febr. 28. 15:18
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Arc, igényesség(pl fogak), alkat
2023. febr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Klisé, de az, hogy legyen benne valami, ami megfog. Kisugárzás a legfontosabb, nincs konkrét ideálom. Aktív vagyok, de voltam már tőlem sokkal magasabb passzívval is, sőt még olyannal is, aki 110 kg volt. Mégis jól éreztem magam mindkettővel a kisugárzásuk miatt.
2023. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Nekem az összhatás számít. Volt már olyan, hogy egy nagyon jóképű srác nem jött be valamiért, ugyanakkor egy nem túl jóképű srácért meg odáig voltam.

De ha mégis rangsorolni kellene, akkor:

1. az alkat (a duci srácok nem igazán jönnek be)

2. arc (bár ahogy említettem, tetszett már kevésbé jóképű srác is)

3. magasság (én 181 cm vagyok, szóval 185 alatt bármilyen magas lehet)

22/F aktív

2023. febr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

1. Mindenekelőtt ápoltság, megfelelő személyes higiénia. Nagyon szexi, ha egy srácnak jó illata van (itt nem a a pacsuli parfümökre gondolok).


2. Arc és haj megfelelő összhangja, ezek ápoltsága. Szintén sokat dobnak a srácon, szeretkezés közben jó a hajába túrni. Egy helyes arc pedig kinek ne tetszene?


3. Személyes öltözködés, megjelenés stílusa. Az alkatnak megfelelő öltözködés, igényesség megnyilvánulása a divat területén. Engem beindít, ha egy srác elegáns ingben, egy szuper farmerban, esetleg szövetnadrágban jelenik meg a közelemben.


Az alap, hogy ezekre én is mindig odafigyelek magamon.

2023. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Jani Belucci ***** válasza:
95%

Nekem faék egyszerű az ízlésem.

1. Szakáll. Legyen valamilyen arcszőrzete.

2. Alkat. Ne legyen nálam vékonyabb.

Harmadik pont nincs is.

2023. febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

1. Ne legyen kövér, de még kis hasa se legyen,

2. Szép legyen a keze, nekem tessen.

3. Elég szőrös legyen. Ne túlzottan, úgy, hogy pont jó.

2023. febr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

1 orr. Tetszik a karakteres, férfias, nagyobb orr, tehát ne legyen kis pisze.

2. Magasság - kifejezetten a magasakra bukom

3. kéz. Nagyon vonzónak tudom találni egyes férfiak kezeit hosszabb ujjakkal, eresebben. (De ne túlzottan)

2023. febr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Wow, azért itt vannak dolgok:-) Persze minden ízlés kérdése, de vajon a valóságban ki mennyire enged ezekből a dolgokból?


A 3-as szerintem szépen írta le, egyetértek vele:-). A kisugárzás a legfontosabb, ha az nem vonzó akkor lehet akármilyen magas és lehetsz pocakmentes, akkor sem lesz érdekes a dolog. Ha valakinek nincs magabiztosság a tartásában az nagyon nem vonzó, mindegy utána mit mutat.

2023. márc. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Arc, testalkat, magasság
2023. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!