Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Jól állhát egy vékony fiúnak a borotvált?
Utolsó rámutatott a lényegre. Nincs általános igazság fanszőrügyben. Mindenkinek más áll jól, és jó, ha tudja, mi. Különben béna / groteszk / röhejes lesz a kinézete. Hiába mutat pl. qrva jól egy szálkás testű, szőrtelen típuson a borotvált phasz, még nem lesz ugyanolyan vonzó valaki, aki szőrös típus csupán attól, ha kopaszra borotválja a hímtagját.
Ez pontosan úgy működik, mint a haj: milyen fejformád van, milyen a füled, milyen a hajad szála, sűrűsége, milyen az arcformád – ahhoz képest áll jól egy fazon vagy se. By the way a fanszőrnél se mindegy sűrűség, göndörség foka, szín, mert pl. egy ritkás, egyenes, de hosszú szálú, világosbarna szőr nem tud igazán szép bozontot alkotni természetes állapotában.
Nekem a lábaim szőrösek, de a hasam meg a mellkasom egyáltalán nem.
Köszönöm a válaszokat, de ne írja mindenki, hogy küldjek képet. Akkor már inkább privátban.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!