Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha a másik fél húzza a randit,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a másik fél húzza a randit, akkor az azt jelenti bejövök neki?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor egy jó hosszú séta után (1-1,5 óra) még felveti, hogy igyunk meg egy kávét vagy együnk valamit együtt.


Vagy ez lehet baráti szimpátia is?

Honnan lehet tudni, hogy romantikusan vonzódik hozzám? (Társkeresőn találkoztunk, de barátokat is keres, nem csupán párkapcsolatot.)



2023. febr. 26. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Szimpatikus vagy neki,szeretne még veled együtt időt tölteni,és jobban megismerni.szerintem ez lehet.
2023. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%

Ha pasi akkor tuti úgy jössz be neki, mert nagyon kétlem hogy pont egy nővel akarna csak barátkozni.


Ha nő akkor már sajnos nem ennyire egyértelmű, mert közöttük sokan vannak akik élvezik ha a pasik futnak utánuk, még akkor is ha az adott személytől semmit se akarnak.


De el kell menni a következő randira is, esetleg kicsit többet megengedni magadnak, szexuális értelemben is nyomulni és nagyon gyorsan ki fog derülni, hogy mi a helyzet.

2023. febr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es: Homoszexuális kategória. Nem láttad?
2023. febr. 26. 22:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: ilyenekre ne stresszelj rá. :) Lehet tényleg jobban meg akar ismerni. Ő sem biztos benne, hogy te mit szeretnél. Hány ilyen szituban voltam már...na mindegy, lényeg a lényeg, töltsetek minél több időt együtt.

De ha csak barátság lesz, azt is meg kell becsülni manapság.

2023. febr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: Engem azért érdekelne. Többször pórul jártam már ilyennel.


PL volt, hogy barátságot felajánlottam volna neki és azt hittem azt keresi bennem. Erre kibökte, hogy ő többet akart és ne beszéljünk soha többett...

Mindezt nem is az első találkozón már. Az összes addigi közös élményünk ment a kukába.


És ehhez hasonlók többször történtek már velem. Légyszi tényleg a kérdésre válaszolj.


Köszönöm!

2023. febr. 26. 23:24
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt csak az jut eszembe, hogy több időre van szüksége, hogy megismerjen téged. Szerintem sokkal kellemetlenebb, mikor mondjuk elmentek egy kávéra, és egy kávé után már dolga van. Az nagyon kamuszagú.


Szerintem pozitívum, ha még több időt akar veled tölteni. Lehet egy plusz kávézás során is kiderülnek olyan dolgok, anik alapján könnyebben tud arról döntést hozni, hogy legyen-e folytatás. Írtam is privátot. :)

2023. febr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

És amikor én még a kávézás/beülés előtt szakítom meg a randit, hogy "dolgom van" az is kamuszagú akkor, ugye?


Igazából nem szoktam beülést csinálni ha részemről nincs meg a közös hang. De gondolom megértik ilyenkor, hogy ez egy nemet jelent a részemről.

2023. febr. 27. 09:56
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan tapasztalatom volt, hogy egy sráccal találkoztam egy kávéra. Az egész kávézás előtt éreztem, hogy a srác csak azért talizik velem, mert előtte beszélgettünk már két napot, és nem akart megbántani.


De egy kávé elfogyasztása után közölte, hogy most szeretne menni, vizsgái lesznek, amire tanulnia kell.


Éreztem, hogy valami nem klappol, de a srác meg alapból nagyon bejött nekem. (Számomra az ilyen fiatalasoabb cukifiúk bejönnek).


Másnap nem írt már rám, majd én kérdeztem rá, hogy most mi van. Fél nappal késöbb válaszolt, hogy minden ok, nagyon rendes egy srác vagyok, de ő igazából összejott a friends with benefitjével. xD na ez elég kamuszagú volt tényleg, hogy egy nap alatt ilyen dolgok alakulnak. Ő már kikövetett, de én még követem Instán, ahol heti szinten megoszt valami szingliséggel kapcsolatos memet vagy reelt. Ennyit erről...

2023. febr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha érdeklődik nyilván vonzódik hozzád, ha hogy ez baráti vagy kapcsolati vonzalom nem lehet egy kívül állónak éldönteni hisz ezt valójában még szerintem ő sem tudja érzi.

Van hogy lefekszik az ember a másikkal, és utána jön rá hogy ennyi elég is volt belőlle

2023. febr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!