Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol lehet olyan 35 év feletti,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan 35 év feletti, meleg férfiakkal ismerkedni, akik a saját korosztályukban keresnek társat?

Figyelt kérdés

Homoszexuális férfi vagyok, jövő hónapban leszek 39 éves. Tavaly novemberben ért véget a kapcsolatom, most úgy érzem, készen állok, hogy egy komoly társat keressek.

Persze tudom, hogy van Romeo, hotbull, tinder, grindr ès badoo, de ezeken minden korombeli a 18-20 évesek után fut. Én 35-50 között keresnék, de mindenkitől megkapom, hogy öreg vagyok, nálam idősebbektől is.

Van még olyan érett meleg, akik nem nyunyókról álmodozik?



2023. febr. 25. 10:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Miért on line gondolkozol. Of line....Magnum sauna stb
2023. febr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Mondanám, hogy itt vagyok, csak én meg nem nagyon keresek társat. De azért a romeon is találkoztam olyannal, aki nem a fiatalok után fut, úgyhogy szerintem ne add fel, egyáltalán nem vagy öreg! (Én nyáron leszek 38.)
2023. febr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj én 54 évesen kaptam meg 58 évestől,hogy öreg vagyok hozzá?..!!

Pedig sokkal fiatalabbnak nézek ki a koromnál.Ez van, előítélet mindenhol.

Ezért nem megy az ismerkedés sajnos..és azért, mert a komoly kapcsolat ma már riasztóan hangzik.

2023. febr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1: Persze, az offline is egy opció, bár szerintem a Magnum nem éppen a komoly kapcsolatok megalapozására való hely.


#2: Persze, szerencsére nem mindenki, ez nem általánosítás akart lenni. Mondjuk azért megértem őket, sokak számára vonzó egy fiatal, csak szerintem elég irreálisan állnak az egész dologhoz (korkülönbség, gondolkodásmód, kinézet) Azért a csalódások ellenére nem adom fel.


#3: Az igen. Szomorú, pedig szerintem ebben a korban már komoly kapcsolaton kellene gondolkodnia az éppen egyedül maradt meleg férfiaknak.


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2023. febr. 25. 13:14
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Én 25 éves vagyok, és engem kifejezetten érdekelne egy Te korosztályodban lévő férfi, tartalmasabbra is - persze nem a lerobbant és ápolatlan, hanem a kiegyensúlyozott, harmonikus és férfias fajta.:)
2023. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Egy értelmes,kulturált fiatalembernek nagyon örulnék,ha tudja mit akar és azért tesz is...


54F/Bp

2023. febr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%

#3

Talán az állandó panaszkodásodtól tűnsz öregebbnek.

2023. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%

"szerintem a Magnum nem éppen a komoly kapcsolatok megalapozására való hely"


Egy jó kapcsolat alapja a jó szex.

2023. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Én is ebben a korosztályban vagyok. Szivesen ismerkednék korombelivel. Még barátság céljából is.
2023. febr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

Felejtsd el őket kedves kérdező. A te korosztályodbnan vannak a legszexibbek. Újíts be egy jó, fiatal pasival.

Írtam privit, nagyon szimpinek tűnsz.


18 f

2023. febr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!