Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy érdemes kezelni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érdemes kezelni az efféle helyzeteket?

Figyelt kérdés
A minap egy tömegközlekedési eszközön egy srác, számomra egyértelműen, küldött jelet, hogy szimpatikus vagyok neki. Még nem fordult elő velem korábban ilyen eset, ezért fiús zavaromban, csak pironkodtam. Tudom, hogy egy csomó srác van még rajta kívül, mégis annyira sajnálom, hogy meg se próbáltam viszonozni legalább egy mosollyal, hiszen lehetett volna a szituációból akár egy jó beszélgetés is. Eléggé ritka esetek egyike az imént említett, de ha már történt veletek hasonló, akkor hogy reagáltok?

2023. febr. 24. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Viszonylag sokat járok Központi Könyvtárba,a Kálvin térhez.

Két srác is van,akik közel fél éve adnak jeleket, de mivel apjuk lehetnék,nem volt reakció részemről.

Ha fiatalabb lennék, akkor biztos meghívnám egy italra,és ott beszélgetnénk.


54F

2023. febr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A pironkodás is informatív. :)

Tapasztalatból, mert én nagyon könnyen zavarba jövök, és általában olaj szokott lenni a tűzre. xDDD


22/p

2023. febr. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Egyszer voltam hasonló szituációban. De kB úgy reagáltam ahogy te is. :) viszont utólag bánom, hogy nem váltottam vele pár szót. Bejött a pasi. :)

35/f

2023. febr. 25. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!