Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » “Kíváncsi heterók” első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

“Kíváncsi heterók” első tapasztalataitokról mesélnétek?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, eddig heterónak gondoltam magam, de az utóbbi időben érdeklődöm a fiúk iránt is. Kapcsolatot nem tudnék elképzelni, de alkalmit igen.

Ezért érdekelne, hogy akik hasonló helyzetben vannak/voltak hogyan sült el a dolog? Milyen élmény volt?



2023. febr. 1. 13:00
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
En gyerekkorom ota tudom hogy szexualisan vonzodom a fiukhoz is. De sosem nezek meg fiukat az utcan, nem erdekelnek ilyen szempontból. Kapcsolatot pedig el sem tudok kepzelni. A noket szeretem. De idonkent ez is vonz. En először 25 evesen voltam fiúval. Jo volt. Kellett. De nem vagyom ra sűrűn.
2023. febr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
Párommal érdekelne minket ilyen hármasban, elkezdhetne nézni minket vagy cumiznánk. :-) 34+39; Budapest.
2023. okt. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Az elejen szegyent ereznek, rajonnek, hogy bejonnek nekik a fiuk es kiderül, hogy biszexek, de ugy igazából maguknak se valljak be. Ezert egy ideig nem mennek, probaljak elfelejteni, de a vagy miatt újra próbálják es aztan nem tudnak szabadulni. De akkor se valljak be, 1000 fasz szopnak, megdugjak oket, akkor se. Eleg gyavak, pedig lehet siman novel is eletuk. Na az meg a másik, hogy mivel maguknak se valljak be hogy biszexek evek mulva amikor hazasok megint elojon beloluk a fius vagy, es csaljak az asszonyt...
2023. nov. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
#23 Nagyon jól leírtad. Van néhány olyan ismerősöm, akinek csaja van, de titokban fiúval is átéli a jó dolgokat. Míg ismerek olyat, aki megnősült, vannak gyerekei, de pasija is van a feleség mellett. Ezek mind azért vannak, mert nem fogadta el a srác, hogy biszex/meleg és idővel rájön, hogy szüksége van egy srácra is.
2023. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyeneknek nem valo komoly kapcsolat... Annyira sajnalom a párjukat/családjukat.
2023. nov. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
24- mentsd meg azokat a lanyokat, valahogy be kellene kopni az ismeroseid. Megérdemelnek egy normális palit
2023. nov. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
80%
A maradi hetero pasi mióta normális?
2023. nov. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
83%
Ugy ertem olyat aki megbecsuli, nem csalja romma. Es nem mondok el nagy titkot a lanyok leginkább olyannal lennének akik vonzodnak hozzajuk... Es a legtobbjuk hetero. Pont az olyanok miatt nem akarnak biszexel lenni az emberek, mint akikrol a 24es beszel
2023. nov. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
83%
Maradi??? Már megbocsáss ezt nem divatból kellene csinálni... Nem fogok egyik genderről a másikra ugrani, mert a heteróság már "ódivatú".
2023. nov. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó,egyszer leitatnak majd Ginával aztán jól megbasznak s rájössz fiúval jobb
2023. nov. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!