Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A csiklandozás ritka fétis?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csiklandozás ritka fétis?

Figyelt kérdés

Eddig még nem találtam sok másik embert, akit vonz ez a dolog. Én nagyon szívesen vetném magam alá csikizésnek ha tudnám hol keressek.

18/f



2023. jan. 28. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Vannak ilyenek, de az csak 1 a sokból. Tehát nem egyedül jár. Én is csináltam már.
2023. jan. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Hát én először hallok ilyenről pedig azt gondolom tapasztalt vagyok.
2023. jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik leggyakoribb fétis.
2023. jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem ritka

Csak ilyen fiatalon még nincsenek ezek a dolgok kiforva,a többségénél.


Azzal vannak elfoglalva hogy heterók legyenek, és hogy tudnák elfogadni magukat.

2023. jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sokszor a lábfétissel együtt jelenik meg: a fetisiszta meztelen talpat akar könyörtelenül csiklandozni.
2023. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem csikizni a párom, de sajnos Ő nem szereti ezt. :(
2023. jan. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ritka. Én nagyon szeretek másokat csikizni.
2023. jan. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem hogy nem lehet tudni hogy mennyire gyakori, legalábbis Magyarországon. Tumblr-re ha felmész, rengeteg ilyen felhasználót találsz akinek csikifétise van. Magyarországon pedig ki tudja hány ilyen ember van csak nem meri felvállalni mert rögtön negatív visszajelzést kap rá és lehülyézik.
2023. jan. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet találni, csak keresni kell. Hidd el. :)
2023. jan. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Más fétisekhez képest ritkább, azt mondanám. Már csak abból kifolyólag is, hogy sokan tartják gyerekesnek, vagy fájdalmasnak, kellemetlennek - nem könnyű vonzódni az érzéshez magához. Ezért tabuvá válik, nehéz róla beszélni. Kár, hogy nagyon kevesen keresnek fel ehhez kapcsolódó fórumokat, oldalakat stb.
2023. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!