Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek!Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek!Mi a véleményetek a Prideról?

Figyelt kérdés

2023. jan. 27. 15:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%

Nem unalmasak ezek a kérdések?

Munka,iskola? Nagyon ráérsz egész nap..

2023. jan. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Akkor tilos feltenni kérdést?
2023. jan. 27. 15:36
 3/21 steven95 ***** válasza:
87%

Még mindig az országos szintű LMBTQ közösség melletti kiállás sarkalatos pontja és reménykeltő szívdobbanása, amellett hogy ez még mindig egy tüntetés.

Az mindkét - szembenálló - félnek jót tett, hogy egyre jobban odafigyelnek, ki mit hogyan visz be, a molinók és táblák tekintetében is. A 30 ezres tömegben előforduló 2 db ember fétisöltözék viseletét nem tudom megérteni. Keverik a szezont a fazonnal. Én arra koncentrálok, amit az én személyem hozzáad.

Csak a tüntető jellege és az azt övező politikai feszültség ill. a kevés ellentüntető esetleges fizikai félelmet keltő megjelenése lehet a fő oka a gyermekek ajánlatos távolmaradásának. 27F meleg

2023. jan. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
Meleg középosztálybelo programozóként mélységesen elítelem.
2023. jan. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
26%
Biszexként én is elítélem. Ezek a dolgok nem tartoznak a nyilvánosságra.
2023. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
14%
Undorítónak tartom. Éljen mindenki ahogy akar, de én nem akarok tudni arról, hogy valaki a szarban szeret turkálni.
2023. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Lacás1976 ***** válasza:
79%
Nincs vele semmi baj nyugaton ez egy buli csak itt van ez az ellentüntetősdi. Jaj az a kis csónak de szánalmas volt, meg a béna molinó a Margit hídon:"stop lmbtq pedofilia" felirattal Én kint voltam jól éreztük magunkat egyszer egy évbe igazán ki lehet bírni mindenkinek....
2023. jan. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Meleg vagyok, de én akkor sem örültem neki amikor bejött ebbe az országba is, akkor sem helyeseltem amikor megtudtam, hogy ilyen van. Attól is már herótom van, hogy minden egyes szájbatekert filmbe, már a Disney Pixar mesékbe is belerakják, mert, hogy jaj fogadják el az emberek, persze ezzel csak az ellenkezőjét érik el. Ugyanezt érzem a pride-al kapcsolatban. Ha valaki annyira büszke rá, legyen, de nem kell mindenkinek az orrára kötni. A TikTok is tele van mindenféle affektáló műkörmös díszb@zikkal. Komolyan, már lassan az lesz a gáz, ha nem vagy meleg. Ez már egy divat lett és nagyon nem tetszik. Sorra jelentik be a sztárok is, hogy az egyik homokos, a másik transzi a harmadik nemtelen, meg ki tudja miket találtak még ki.
2023. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 steven95 ***** válasza:
100%
Nyilván lehetetlen eldönteni ki nem troll, de aki a pride-ot csak a "primitív ösztönökre való büszkeségnek látja és degradálja le" annak nincs ki a négy kereke.
2023. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
8: meleg lehet, de a zsebláztól...
2023. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!