Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sértő számotokra a b*zi szó?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sértő számotokra a b*zi szó? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2023. jan. 25. 14:09
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
40 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Kontextusfüggő, alapvetően nekem nem sértő.
2023. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
Ne is legyen sértő, annak, aki nem érez rá, hogy szakemberhez fordulva ő is hetero módon rendes házasságig el tudna jutni. De amúgy igen, szerintem sértő lehet annak aki ebben szenved - csúfolni senkit sem szabad. Ez egy szleng. Az utcalányt se csúfoljuk, noha tudjuk hogy undorító amit csinál
2023. jan. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
#2: te egy idióta vagy. Inkább vagyok b.zi mint ilyen idióta.
2023. jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Sértő, mert sértésnek használják. Aki bu.zizik mást, annak a másik megalázása a célja.
2023. jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

Erre van egy íratlan szabály

Csak az mondhatja aki maga is az.


Heteró elméletileg nem uzizhat le egy meleget az sértő.

Valószínű ez is a célja vel.

De jogomban áll utána bármily mocskos rettenetre ellene.

2023. jan. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem,hiszen az vagyok :)
2023. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

#2 Szerintem a szakember veled foglalkozna először mert a legsúlyosabb problémád itt neked van.

És a hetero házasság nem a sablon amit mindenkinek követnie kell ha tetszik ha nem 😁

2023. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Sértő, mert sértésnek használják, pontosan így van. Az összes sértő szó pontosan így működik. A szavaknak nem csak egy jelentése van, de jelentéstöbblete is, pl. hiába ugyanazt a fogalmat takarja a "széklet", meg a "szar", az utóbbinak többletjelentése van az előbbihez képest. A b*zi szó többletjelentése homofóbiában ered, célja a másik ember megalázása. Nincs ez kőbe vésve, 10-20 év múlva már nem biztos, hogy így lesz, de ma így használják, tehát sértő.
2023. jan. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sértő, mert egyértelműen szitokszóként használják az esetek 99%-ában.
2023. jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%

Alapjáraton azért mondják, mert sértő. Ha pl olyanra mondják, aki nem homokos, akkor csak simán olyan, mintha leb. Nkóznád. Ha érintettre mondod, jobban sértő szerintem.

Vannak emberek, akiknek ha azt mondják "anyád", akkor komolyan az édesanyjuk sértegetésének veszik. Pedig szerintem ezzel eszébe sem jut az ilyet mondó édesanyja. Vagy de?

2023. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!