Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akárki tud valamit a hősök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akárki tud valamit a hősök terei nyilvános WC ben lévő gloryholeról valamit?

Figyelt kérdés

2023. jan. 21. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Szia, ha komolyan gondolod és fiatal vagy szívesen leszoplak ott
2023. jan. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
#1 ezek szerint van ott egy lyuk, és szoktak ott akciózni? előre ledumáljátok ilyenkor, vagy hogy szokott zajlani?
2023. jan. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen, most le van lakatolva de előtte csak bementel az egyik fülkébe ahol van a lyuk es vagy atlogattad és valaki kezelesbe vett vagy ugyan ez fordítva
2023. jan. 21. 16:57
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
már mint ilyen a valóságban is van, hogy 1 pasi átmeri dugni a farkát egy vadidegenek. persze egy meleg bárban oké. de ez nyilvános hely, ahol sok a hetero. hirtelen megjelenik egynek, és kitudja hogy reagál rá.
2023. jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

#1 vagyok :)

Na , nem érdekel valakit? :D

2023. jan. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#4 ide 99%ban melegek járnak és hozzá kell tenni hogy nem épp a leg tisztább és ápoltabb hely úgyhogy a heterok és aki nem szopni/szoptatni akar menni az csak a piszoarokat használja gyorsan és megy is, ráadásul 2 perc sétára van a korzó ahol normálisan tudja a dolgat elvegezni
2023. jan. 21. 17:56
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező.. #1vagyok.. :D
2023. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
#6 mondasz valamit. de én hetero vagyok és sosem használnám a piszoárt. ha mellém állnak nem megy.de persze a többiben igazad van. de nyilván van pár más hozzám hasonló hetero is. jó szórakozást:) a glory hole elég izgató nekem pont az a bajom vele hogy ki van a túloldalt. de filmen szeretem
2023. jan. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
Az egy putri! XD
2023. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%
Akit erdekelne szivesen leszopom ott!! Persze ha fiatal vagy te is. En is az vagyok . Akit erdekel irhat.
2023. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!