Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kipróbálnék egy két lehetősége...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbálnék egy két lehetőséget de olyan kétséges emberek vannak pesten akik az orális kényeztetést szívesen érezné engedné is ha nem tudom senkivel jól érezni magam de dugatni szeretnék egy 30 éves férfinek miért kudarc élmény hogy nincs senki?

Figyelt kérdés

Nagyon bonyolult ez intim lehetőség réparudakat kívánunk de közbe leapadt farok se duzzad meg egy két szopás ha úgy alakulna a sors hogy de tegyük fel baszhatnék de mindenki csak mindenféle szavakkal eltereli a közeledést

Könnyed úgy elrejtőzni az embernek ha mire környezete észleli nem szimpatikus neki az ember nincs lehetséges cumizási lehetőség senki se dugna téged a sors oda sorolt engem hogy mindenki utál engem mert borzasztó válogatósak vagyunk nézelődünk a kétségeim összegyültek.

Bennem olyan teóriák keletkeztek hogy nem érdekelnek a farkak se férfiak

megutáltatják veled magukat ellenkezőek mint amit láthatsz kétszínű irigy elöjön belőlük a kiábrándultság jele hogy ösztönből nem tudok boldog lenni tőlük.



#hanyag #selypítés #lapítás #Ízléstelenkérdés #Feleslegestéma #Behomorítottam
2023. jan. 16. 21:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok az elsők között az az ember pestiként amivel mindennap küzdők a dillemáimban és itt kell megirjam mert mindenki nem tudd velem törödni foglalkozni mindenki ott tart hogy próbál tőle menekülni mindenkit csak idegesítem feleslegessé váltam és tartható az a bizonyos távolság nem tudnak velem azonosulni az emberek. A világ nem szeret engem dugni senki akar ha szopni akarok az egyértelműek kijelenthető sok férfinak általába sok. tudjuk jól mi a határ és én a korlátaimat kitöltöttem.
2023. jan. 16. 21:40
 2/6 A kérdező kommentje:
Én este éjszaka egy meleg férfival se akarok intimen együtt lenni. Őszintén megmondom félelmetes sok a gyanús ember idegen arc saját magamat hoznám kínos vagy kényelmetlen helyzetbe hogy egy sötét helyen valahol olyan emberekkel találkozok kik idegenek rosszat akarnak abban a helyzetbe amit szeretnék amire vágyok az ő kilétük nem a szex lenne hanem az erőszak a zsarolás a fenyegetés és a durva dolgok ráadásul megvernének megölnének vagy kitudja én már ezen a részen akik nekem akkor azt írták a Hotbull vagy a planetrómeó oldalon hogy mikor érsz rá van e helyed kivételes helyzetbe az keressen mást. Ha nincs annyi ideje rám időt szakítani ott a Délelőtt van a délután világosba nem félni mert a meleg férfiak ezek szoronganak Kábítószereznek alkoholisták ők bújkálnak mert van félni való de aki képes megtenni a testiség lehetőség az már igen komolyan gondolja
2023. jan. 16. 21:45
 3/6 A kérdező kommentje:
Emberek már a maguk éhező farkasa megvan nekik hiánykereső oldaluk amikor belendülnek erre van meg a kényszerérzetük valamilyen elvonás képen Drogosok,alkoholisták vagy éppen hajléktalanok akik nagyon durva emberek Rablást,lopást,kifosztást képesek elkövetni megütni testi sértésbe részt venni Budapest ebből áll össze az hogy meleg férfiak vannak és néhány órára ár percre valakivel jó együtt lenni az egy dolog de sok ember elmondta a véleményét félnek tőlem nem szeretik a meleg férfiakat Budapesten én bárhova mehetek pesten az utcán én már egy lejárt lemez vagyok 30 évesen egy elhízott szakállas kisfarku férfi aki akkoriban mennyire vágyott lehetőségre hogy kiszopja meg dugják már már a véleményt mondják róla hogy seggbekúrást vállal és még sorolhatnám
2023. jan. 16. 21:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezért lesz jó 2022.03.31.dikétől hogy megszűnik a Digitális jólét az embereknek Fizetősség válik a Facebook Messenger,Whatsapp, és vele együtt minden olyan app ami nélkül a meleg férfiak se tudnának létezni ilyen az instagram twitter. Én nem vagyok ettől a hírtől meglepődve sajnálom azért hogy Brüsszel az Európai Unión belül ezt a döntést meghoztam de én túl teszem magam. Az utcán meg Drogos hajléktalan meg alkoholisták vannak ráadásul rossz félékből fenyegetőznek zsarolják az ember megerőszakolják teljeskörű emberrablók.
2023. jan. 16. 21:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tibikém, a farkad méretén alapvetően nem tudsz változtatni, de a hízás ellen tehetsz. Az pedig bullshit, hogy “fizetős lesz a Facebook”, tavasztól ha bizonyos applikációkat használsz pl. Messenger, akkor , ahogy korábban nem, majd fog elvenni a mobilnetedből ezen appok használata. Pl. Ha WI-FI-re csatlakozol, vagy ha korlátlan mobilneted van,, ugyanúgy használhatod. Nem a szennyportálok címeiből kellene információt szerezni.
2023. jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Legalább írni tanulnál meg b..meg Pont, vessző, értelmes szavak stb.
2023. márc. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!