Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem találok olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok olyan srácot akinek van valódi egyénisége, és nem normi?

Figyelt kérdés
Nem tudom velem van-e hiba, de pár év alatt sok embert megismertem, és ennek tudatában kérdezem. Nagyjából mindenki untat és nem érzem senkin azt, hogy vele jól érezném magam. Pedig megpróbáltam jó pofát vágni a dolgokhoz és akkor sem ment.

2023. jan. 5. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 se volt az fura. Én is érzem úgy hogy unalmasak mások hozzám mérve, de sose zavart. Elfogadtam, hogy mások. Nem ezen múlik. És ettől még van egyénisége csak az egyénisége nem kirívó, ami nem baj...
2023. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Én mindíg nem normálisakat kapok ki, hogy csinálod?

Tényleg imátkoztam már

Egy egyszerű szakmunkást...


Kérdés mi neked a nem unalmas

2023. jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már az is valami, ha a téma lehetőségek nem merülnek ki filmekben/sorozatokban, meg legyen valami hobbija ilyenek...
2023. jan. 5. 16:58
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
A témák kimerülése rajtad is áll. Szerintem kicsti az van, hogy magas a mérce de te se nyújtasz semmit :D Ha nem így lenne akkor lenne téma. Hisz te magad dobnál be.
2023. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Ha mindenkivel gond volt,akkor csak nálad van a gond.Olyan nem létezhet,hogy senki nem érdekel.

Egyébként nekem volt olyan barátom,akivel nem beszéltem állandóan, volt,hogy csak úgy hallgattunk.És nem minden téma olyan,ami közös. Erőltetni nem lehet,sokszor a véletlen jó ötleteket ad:)

Nemcsak beszélgetésben,de szexben is ...

2023. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy általános jelenség. Engem is mindenki untat, egyszerűen nem tudjuk egymás figyelmét kölcsönösen lekötni. A beszélgetés 15 perc után kimerült és onnantól kb. viszlát van, mert semmi értelmes témához nem tud hozzászólni, engem meg ilyen bulvár vackok nem érdekelnek. Túl nagyok az igényeink és olyan témák felelnének meg nekünk, nekem legalábbis, amik a mai felszínes mainstream világnak túl értelmiségi.
2023. jan. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
6-ossal egyetértek, én is ilyen vagyok. Ezért inkább egy órával tovább bújok egy lány combjai közé, minthogy egy pubban 5 whyskizős "baráti körben" halgassam a bulváhazudóversenyt :-).
2023. jan. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!