Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jó ötlet kezdőként úgy menni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet kezdőként úgy menni szexrandira hogy előtte egy hétig nem verem ki?

Figyelt kérdés
Amúgy meg szinte el se tudok sülni ha szopnak, az is ciki volt korábban, annyira rástresszelek hogy kiverni is alig tudom a másik előtt.
2022. dec. 27. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek?
2022. dec. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbbször inkább az szokott az első alkalommal a probléma lenni, hogy az új élmény hatására túlságosan is hamar elsül az illető.

Ha már szoptak előtte, akkor miért lennél kezdő? Bár azért elképzelhető, hogy valaki a stressztől leblokkol.

Amúgy jó partnert kell választani, aki nem csak a maga élményével törődik, és akkor semmi sem lehet probléma.

2022. dec. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne feszülj rá így.
2022. dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De máskor elmenni nem tudtam... :-( Nem jön be a partner, de beszélgetni jó vele, hátha a szex is. :-)
2022. dec. 27. 11:46
 5/6 A kérdező kommentje:
Még olyannal se tudtam elmenni aki amúgy bejött.
2022. dec. 27. 11:46
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ne verd ki, de akkor legyen nálatok egy nagy törölközö mert 1 hét után van cucc bőven
2022. dec. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!