Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ez a hiv teszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a hiv teszt reklám homofób?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=TU4mNaKvB7Q&t=38s


Lehet én vagyok túl érzékeny már, de nem fura, hogy éneklő, táncoló meleg sztereotípiák reklámozzák ezt a hiv tesztet?



2022. nov. 16. 21:07
A kérdező szavazást indított:
nagyon homofób
eléggé homofób
inkább bugyuta, homofóbiából csak a mindennapos
inkább aranyos, nem annyira homofób
nagyon jó reklám
21 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem homofób, de nem is túl kreatív.

Ki a fene néz végig ilyen hosszú reklámot?

2022. nov. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én többször néztem meg. Szóval gondolom pl. én.
2022. nov. 16. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Elég komikus, de ennyi. Heccelik a buggyant homofóbokat, én jót röhögtem rajta.
2022. nov. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem szoktam fennakadni ilyeneken, de ha kötözködni akarnék, nem abba a részbe állnék bele, hogyan oldották meg a reklámkészítők a feladatot. Jó, megoldották... Hanem eleve abba, hogy az "éc" meg a "6uzi" már megint automatikusan egy mondatban, mint a sárga meg a villamos. Heteró társadalomban is ugyanúgy vannak millió számra össze-vissza kefélő alja életvitelű emberek, viszont transzneműek között is vannak prűdek, szürke egerek, aszexuálisok méghozzá rendkívül magas százalékban, és melegek között is vannak millió és millió számra, akik itt sírnak 30 évesen, hogy még az életben nem volt egy puszijuk se, nemhogy betegséget bárhogy is összeszedjenek. Csak persze ez utóbbi millióknak a létezése se ismert semmilyen statisztika számára.

Nem tudom, a heteró társadalom mit szólna hozzá, ha idejönne valami földönkívüli delegáció tanulmányozni, milyen is az emberi faj, és levinnék őket a rákospalotai szemétégető mögötti útra, a biodíszlet oszlopsorhoz, és csak oda, és csak oda, és húsz év múlva is csak oda, és sehova máshova nem.

Igen, végül is ki lehet mondani, hogy az érintett emberek örökös "alagsori lebuj" kontextusban való mutogatása egy módszeres lejáratás, akkor is, ha tartalomkészítőknek fogalmuk sincs róla, mit csinálnak.

2022. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Sztereotipikus? Igen.

Homofób? Nem.

2022. nov. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze, minden homofób🫣🫣🫣
2022. nov. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13%

Ez nem reklám, hanem valami youtuber videója.

Mellesleg nagyon idegesítő, én nem bírtam végignézni.

2022. nov. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!