Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Orgazmus a nemi szerv stimulál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orgazmus a nemi szerv stimulálása nélkül?

Figyelt kérdés
Passzív vagyok, de önmagában az anál szextől nem tudok elélvezni, csak akkor ha közben verem magamnak. Enélkül anál szexnél fel sem áll, hanem lankadt. Lehetséges volna a nemi szervem stimulálása nélkül, csak attól elélveznem, hogy a végbelemben van a partnerem?
2022. nov. 13. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem több év után sikerült kéz nélkül elmenni.
2022. nov. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sikerül elmennem ha dugnak,de méretes dákó esetén...

A barátom méretes,ha lankadt vok mikor dugni kezd akkor hipp hopp kőkemény leszek ,és folyamatos dugás esetén kb 10 percre elsül a farkam

2022. nov. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amikor olyankor elélveztek, akkor áll is farkatok anélkül hogy hozzá érnétek, és kézi rásegítés nélkül élveztek el?
2022. nov. 13. 11:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, nekem félkemény.
2022. nov. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2 olyan sráccal volt dolgom aki elment attól hogy dugtam. Őket is meglepte, mert váratlan volt és nem verték közben meg semmi.
2022. nov. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
2x sikerült úgy elélveznem hogy csak nyaltak
márc. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!