Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Nektek a női nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Nektek a női nemi szerv közömbös vagy inkább taszító?

Figyelt kérdés
2021. okt. 24. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Undorító
2021. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Taszít
2021. okt. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2%
Nekem tecc
2021. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem közömbös addig amíg csak látom. Ha valamit kéne is vele csinálni, akkor ez nem túl vonzó ötlet ez számomra. Viszont ha bele gondolok hogy orált kéne adjak egy lánynak akkor ez már undorít. Ezzel ellentétben a férfi nemi szerv nagyon vonz és nincs nála az undor amit a nőinél érzek.
2021. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
A melegek utálják a nőket! Hiába röhögtök ki engem, az 1-es és 2-es válaszolók tökéletes példák.
2021. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Nekem közömbös.


#5-ös kérlek ne általánosíts!

Ha utálnám a nőket, akkor se az anyám, se a testvéreim nem szeretném, de lány barátaim se lennének!

2021. okt. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
5 ös, az hogy valaki undorítónak tartja egy másik nemnemiszervét még nem azt jelenti, hogy utálja azt a nemű embereket. Ha ez úgy lenne ahogy mondod akkor minden egyes alkalommal amikor nővel találkozunk a punciukra gondolunk. Ami egyáltalán nincs így, és nem tudom hogyan te hogy vagy ezzel, de én a másik személyiségét veszem figyelembe és nem az alapján döntöm el hogy jófej e a másik hogy milyen a neme.
2021. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem nyalogatnám. :D Szexuális értelemben inkább taszító, de anatómiai vagy orvosi szituációban egyértelműen közömbös lenne.
2021. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
2es vagyok nem utálom a nőket ....én azt írtam taszít.Undorítónak nem tartom.
2021. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Vigyázzatok, mert ha undorodtok, akkor elvisz titeket Presley!
2021. nov. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!