Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért lehet az hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy nem szeretek önkielégiteni?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán van pasim,mert nem divat manapság a párkapcsolat,így ritkán sülök el.miért nincs kedvem magamhoz?

2022. nov. 6. 21:01
1 2
 11/14 steven95 ***** válasza:
100%
Olyan tapasztalatom van hogy napközben simán elkap egyfajta kellemes állapot, meg is merevedem, de épp olyan helyzetekben mikor nem jó s mikor este oda jutok, csak az jut eszembe hogy nem is kívánom.. Vagy belekezdek, fél mereven vagy épp merevedésig gyömöszölöm - kiélvezem milyen jó férfinak lenni, erekciót tapasztalni - majd elrakom és annyi volt. De ez hullámzó. Most 26 évesen élem meg azt először hogy minden reggel van hozzá kedvem. És van amikor olyan szánalmasnak látom magam hogy nincs kedvem magamhoz nyúlni se, mert a saját legjobb barátom nem akarok lenni te szerencsétlen?? típusú érzésem támad.. ilyen is van. :D Ki tudja mi miért van.
2022. nov. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szinglikent állandóan csinaltam, imádtam, aztán megismertem a mostani páromat és lassan vele jobban szerettem szexelni, mint masztizni. Így most már havi 1-2x kapok hozzá kedvet, amin én is meg vagyok lepődve, mert volt idő, hogy el sem tudtam képzelni, hogy mással jobb lehet, mint magammal.
2022. nov. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Mióta nem vagyok kapcsolatban,én sem szeretek önkizni.Valahogy semmi érzés nem kíséri, és ha nagy ritkán csinálom,az kényszer inkább.

Semmi sem pótolja a jó és érzelmes szexet egy társsal !


50+

2022. nov. 7. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
84%
Az nem is gond.Én sem masztizok.Pazarlás.Helyette szexelek.
2022. nov. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!