Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Randiztál már feminin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Randiztál már feminin típusú sráccal? Mi volt a benyomásod?

Figyelt kérdés

Olyan srácra gondolok aki elég feminin,tehát kényeskedés,csücsörítés a tükörben,tipikus tini csajos viselkedés...

Volt már ilyennel tapasztalatod?



2022. okt. 18. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen,volt már szerencsém egy ilyen sráchoz. Amikor ismerkedtünk online, végképp nem ilyennek ismertem meg. Élőben nagyon csajos volt, már ilyen hidegrázósan idegesítő. Mivel nekem ez taszító és ciki ha valaki egy ilyennel lát az utcán, nagyon gyorsan lekoptattam.
2022. okt. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és nem is fogok.
2022. okt. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, nem is tervezem. Kimondottan taszít ez a fajta viselkedés, ha hosszútávon gondolkodok.
2022. okt. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!