Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként jobban szeretek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként jobban szeretek biszex férfiakkal lenni, mint melegekkel. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
A melegek nagy része túl érzékeny, könnyen megsértődik, durcáskodik, hisztizik. Biszexeknél ezt nem tapasztaltam, jobban szeretek velük haverkodni.

2022. okt. 12. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Akkor haverkodjunk :)

Mit szólsz ?

2022. okt. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagyok, de én is ezt tapasztalom, persze mindig vannak kivételek
2022. okt. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is a bi srácokat bírom jobban. Egyszerű minden. Tudjuk mit akarunk és nyomjuk. Nem kell kb körbe hízelegni. Aktív vagyok.
2022. okt. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
En is bi vagyok, de passziv, es ugyan nem figyeltem fel meg erre, de lehet benne valami. Valszeg azzal van osszefuggesben, hogy a bi sracok jo resze csak szexet akar egy masik sractol? ;)
2022. okt. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
"A melegek nagy része túl érzékeny, könnyen megsértődik, durcáskodik, hisztizik." Te nagyon szar körökben foroghatsz ha ezt tapasztaltad.
2022. okt. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Meleg vagyok

Lehet a biszex férfiaknak úgy jön le hogy hisztis vagyok.

De nem vagyok velük hajlandó ismerkedni, nem akarok harmadik kerék lenni!

Feleségük, barátnőjük van én nem kavarok bele ilyenbe!

2022. okt. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező lehet van barátod vagy csak szexelni akarsz arra tényleg jó egy biszex!


De ha kapcsolat lenne a célod te is messziről kerülnéd őket.

2022. okt. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez a te egyéniségedtől is függ, kérdező. Én ezt nem tapasztaltam. Én kevertem meleg sráccal is, biszex-szel is, sőt magát heterónak valló sráccal is. Mindegyikhez tudtam alkalmazkodni, jól éreztük magunkat a kapcsolatban, és amikor kezdett kiüresedni, akkor békességben, barátságban tudtunk elválni, szétmenni. Mind külön egyéniség volt, külön rigolyákkal, mind másra volt érzékeny.
2022. okt. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"De ha kapcsolat lenne a célod te is messziről kerülnéd őket."


Ha érzelmileg a férfiakhoz vonzódik, akkor nincs akadálya komoly kapcsolatnak sem. Nem hiszek a monogámiában, szexelhet nővel is, ha megkívánja a puncit.

2022. okt. 12. 19:07
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
És ahhoz mit szólnál ha a csajjal élne?az már nem tetszene!én nem hiszek a biszexuálisok érzelmességébe.Ők a kukit szeretik nem az érzelmes dolgokat.aztvmegkapják az asszonykától,otthon.persze van kivétel
2022. okt. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!