Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, ha szeretkezem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha szeretkezem a barátommal, akkor minden egyes lökést élvezek, de miután elment bennem, utána undorít az egész? 18/f

Figyelt kérdés
2022. szept. 9. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Hormoningadozás és a rossz nevelés együtt.
2022. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
14%
Mert érzed, hogy a homoszexualitás alapvetően rossz.
2022. szept. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen. Tudom.
2022. szept. 9. 21:11
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Na, erre mondtam, hogy rossz nevelés.

Nem "alapvetően rossz". Ez egy olyan dolog, amiről nem tehetsz és nem tudod változtatni.

Menj el pszichológushoz, ha zavar.

2022. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%
Minek zexelsz, ha még el se fogadtad magad?
2022. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Mert nem megfelelő a partner!
2022. szept. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem még nem volt pasim de ki akarom mar probalni a sexet de talan meg ense fogadtam el a helyzetet teljesen szoval megertelek
2022. szept. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 -remete- ***** válasza:
93%
Ki tudja? Lehet szegyenled magad, hogy élvezed azt amit a tarsadalom elítél. Vajh kinek kell megfelelj? Magadnak vagy a közösségednek? Miért baj, hogy élvezed? A szex akkor jó a tocsog a test nedvektől. A szex attól jó, hogy szegyenled magad mekkorát elveztél pedig a biosz könyv kimondja természet ellenes minden szexuális cselekedet ha nem születik utód utána. XD
2022. szept. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok kezdő , aktív vagyok,de minden egyes elélvezés után pár perc közömbösség érzésem van és csak utána vagyok képes tovább folytatni, vagy egyáltalán összebújni.

Párjaim is így voltak vele,nem az a lényeg,hogy mindenben tocsogjunk....:)

2022. szept. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mármint attól undorodsz, hogy ő elmegy benned? Ez nekem kicsit fura, pedig hozzád hasonlóan én is passzív vagyok.


Még fordítva megérteném esetleg, azaz ha te mész el hamarabb dugás közben, és ezzel ideiglenesen elmenne a kedved a folytatástól. Az elején nekem is volt ilyen, de aztán megszoktam teljesen, és rájöttem, hogy attól még ugyanolyan kellemes érzés, ahogy mozgatja ki-be, úgyhogy emiatt nem szoktunk leállni egyáltalán. Csak akkor, amikor ő is elmegy a végén.


Ezzel szemben azt a pillanatot, amikor ő elmegy bennem, kezdettől fogva nagyon szerettem. Az egyik legjobb az egészben látni rajta és érezni, ahogy felgyorsít előtte, aztán betolja, és élvez. Engem ez inkább elégedettséggel tölt el mindig. Plusz ha addig nem mentem el esetleg, akkor ezután már garantáltan nem kell sok nekem sem. :)

2022. szept. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!