Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mik a tapasztalatotok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatotok az itteni privát levelezéssel?

Figyelt kérdés
Mit szoktatok csinálni, beszélgetni, képet küldeni (nekem ez a kedvencem), vagy akár találkozót megbeszélni?

2022. aug. 28. 19:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetni max képcsere
2022. aug. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetni.
2022. aug. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor szívesen beszélgetnék egy-egy témáról, de kevés az olyan, akivel tényleg lehet, aki nem egy két szóban válaszol, meg nem csak faszképet akar.
2022. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Több tali is volt innen
2022. aug. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak beszélgetések. Tali még nem volt. De szeretek itt egyébként beszélgetni.
2022. aug. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 steven95 ***** válasza:
97%
Beszélgetni. Bár már osztottam meg az emailem, snapchat nevem ill. még a romeos profilom is nemrég, csak hogy lásson rólam képet. Vannak szándékok beszélgetésre, de többnyire elhalnak.. 2 emberrel folytattam beszélgetést az elmúlt hónapokban.
2022. aug. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Eddig alapvetöen egy egy kérdéssel kapcsolatban beszélgettem emberekkel itt, ami néha átment más témára is, de egy idö után abba maradt mindig az üzenetváltás. Persze vagy valami szexel, ismerkedéssel kapcsolatos dologrol volt szó, vagy esetleg férfi eü dolgokról.

Redditen pár nappal ezelőttig volt egy magyar meleg subreddit, ott is sokat csevegtem, cseréltem képet, de sajnos nemrég törölték valamiért.

Egy ideje nem ismerkedem, rossz tapasztalatok miatt, de szeretek emberekkel chatelni tapasztalatot cserélni, önbizalmat gyüjteni, adni a másiknak.

2022. aug. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgetések elhalnak,privik színvonal hát...enyhén szólva is érdekes.

Találkozások pedig nem nagyon adódnak, sok oka van,de azt hiszem, többség tudja is miért van így.

Mert mondjuk élőben a kamu bizony lebukik, ha egyáltalán eljön ...

Négy-öt mondatból lejön,kivel érdemes egyáltalán folytatni más platformon.

2022. aug. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, mit szeretne az ember.

Ha beszélgetni, akkor itt néhány levélváltás erejéig sokakkal lehet.

Ha ismerkedni, akkor hamar tovább kell lépni (telefon, cset, email), különben a másik nagy eséllyel lelép.

2022. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek itt beszelgetni meg sexchatelni, vannak jofej sracok. Tali még nekem se volt eddig.

Am irhat aki akar:)

2022. aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!