Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan kérjem el egy másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem el egy másik srác telefonszámát?

Figyelt kérdés
Ma amikor a buszon ültem, akkor az egymásnak szembeni széken ültem le, és ugyebár ez 4 esi szék és mellettem lévő 4 esi széken mondhatni velem szemben ült egy nagyon helyes srác. Az út folyamán nagyon sokszor egymásra néztünk, szemeztünk egymással. El akartam kérni a srác számát, viszont túl sokan ültek a buszon hozzánk közel. Így sajnos nem kértem el a srác számát mert korábban szálltam le a buszról és nagyon sajnálom, hogy így alakult. Ezért szeretném meg kérdezni, hogyan lehet valaki számát elkérni úgy, hogy az le legyen annyira feltűnő.

2022. aug. 28. 00:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Ilyenkor írd le neki a sajátod, és csak add át.
2022. aug. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ha nincs nálam papír toll?
2022. aug. 28. 00:12
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Miért nincs?

Nem érdekel a dolog?

Ha érdekel, akkor legyen.

2022. aug. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezután már lesz nálam. De ha véletlenül egyszer nem lesz nálam, akkor enélkül veszett az ügy?
2022. aug. 28. 00:17
 5/11 anonim ***** válasza:
98%

Nem, csak akkor trükkösebbnek kell lenned.

Ha nem félsz tőle, akkor pl. add oda a telefonod neki úgy, hogy rajta legyen a számod kijelezve.

2022. aug. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%
Volán vagy bkv? Nem mindegy, hogy folyamatosan utazhatsz vele egyszerre vagy csak a sok százezer tömegközlekesőből egy. Egyébként velem is volt hasonló, én beültem párszor direkt mellé. Sajnos számot nem mertem kérni, bár azt nem is akartam. Inkább valami online elérhetőséget, pl láttam, hogy neki is van snap
2022. aug. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Próbáld ezt " Mi a telefon számod ? " OMG
2022. aug. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 pfl ***** válasza:
9%
A tiktokját kérd el, a telefon tiszta 2006
2022. aug. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

- Szia, mi a telefonszámod?

- Takarodj b*zi.


Nem veszélytelen.

2022. aug. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
ha nincs papír, írd rá a karjára, tenyerébe.
2022. aug. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!