Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kifejezetten vékony, 20 év...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifejezetten vékony, 20 év körüli passzív meleg fiúk: hogyan/hol próbáltok partnert, társat találni?

Figyelt kérdés

2022. aug. 16. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Benne lennék egy velem egykorúval. 19/F
2022. aug. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

én ezekből csak egy dolognak nem felelek meg, sajnos nem 20 körüli vagyok

de még szűz

próbálkoztam már adultpixin, de csak olyanokkal futok össze, akik egy szia után már dugni akarnak... azért nekem ennél kicsit több kell

legalább annyit tudjunk már megbeszélni levélben vagy chat-en, hogy mit csinálna velem

ezért most sajnos nem vagyok aktív kereső, mert kicsit belefáradtam

pedig mindig nagyon vágytam arra, hogy kipróbáljam, hogy milyen érzés ha valaki rámmászik és jól megdug


amúgy vékony, alacsony és hosszú hajú srác vagyok

2022. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Aktív vagyok, a hosszú haj nekem nagyon nem jön be. A femboyoktól is irtózom. Egy ilyesmi sráccal viszont akár naponta szexelnék: [link]
2022. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen írhatnak nekem is,nem feltétlen 21éves mint én sem,de véékony legyen..
2022. okt. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt is lehet, de tinder, planetromeo, index fórum is ott a lehetőségek között.
2022. nov. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!