Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Mi a legvonzóbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Mi a legvonzóbb dolog a férfi testben számotokra?

Figyelt kérdés

2022. júl. 18. 02:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
összbenyomás a lényeg, az ápoltság
2022. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

10-es szerintem nagyon jól leírta. Én is hasonlóan gondolom.

Az alapvető ápoltságon kívül jó, ha foglalkozik a testével, sportol vagy mozog valamit.

(Nem szeretem, ha valaki túlzottan izmos, úgyhogy egyáltalán nem az izompacsirtákra gondolok.)


Nekem nagyon fontos még az arc és a szem. Azon belül a tekintet. Az sok mindent elárul:)


19_p

2022. júl. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig árul el a tekintet mindent.

Ismertem rideg nézésű férfit, a legjószívűbb és legkedvesebb, leghumorosabb volt akit eddig ismertem.

És volt barátom,aki ártatlan, gyerekes nézésű volt,de a legtöbb fájdalmat ő okozta nekem.

És beszéltem olyannal, aki nyílt,őszinte tekintetű volt és közben sunyi és perverz,sőt kamus.

Nem lehet általánosítani.

2022. júl. 19. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
89%
Számomra az arc a legfontosabb, de a macis pasik a gyengém.
2022. júl. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
91%
Kb. minden. Szőrös alkar, nagy, eres kézfejjel, széles váll és hát, formás mellkas és fenék, a szőrcsík az ágyéktól a köldökig, egy kedves mosoly stb. A pénisz meg a here pedig egy gyönyörű ékszer a férfi testén.
2022. júl. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egész kisugárzása, személyisége. Ha azonban testi dolgot kellene mondanom, akkor a mosolyt, illetve a mellkast mondanám.
2022. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!