Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Komolyan gusztustalan lennék??

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gusztustalan lennék??

Figyelt kérdés

Egyik haverom tegnap annyit mondott a felsőtestemre,hogy gusztustalan mert szőrös!

Szerintem alapból jól néz ki mert izmos ,férfias.....


2022. júl. 5. 06:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha valaki elhagy miatta, az szerintem meg azt jelenti hogy Te nem szeretted. Mert még annyira se törődsz valakivel hogy leszedd a szőrt...
2022. júl. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Elég nehéz így bármi hasznosat és hiteleset írni, hiszen nem látjuk, miről van szó. Ha teheted, linkelj ide egy képet, és akkor tudunk segíteni. Simán arc nélkül ha az kényelmesebb.


Egyébként meg szerintem (így látatlanban) egyáltalán nem gisztustalan az ha valaki szőrös. Nekem általában mindegy, hogy szőrtelenített, vagy szőrös, mindkettő tud jól állni. Ha meg izmos is vagy hozzá, akkor pedig plusz pont, szerintem bejönnél.

Szóbal a lényeg, hogy ne hallgass rá, ha te így érzed jól magad. Biztos sokkal többen vannak olyanok, akiknek meg pint úgy tetszel, ahogy vagy.

2022. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

(12-es vagyok)


Még annyi, hogy ha nem akarsz tetszeni a haverodnak, akkor meg főképp ne hallgass rá.

19

2022. júl. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd már meg nekünk is
2022. júl. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Van egyb haverod, aki meglátta a szőrös felsőtestedet és neki nem tetszik. Most akkor szőrtelenítesz, hogy Neki megfelelj? Vagy hagyod így, mert Neked jó így és kész?

Egy haver véleménye csak egy vélemény, olyan, mint a fing, elszáll. Ha a párod, akkor már meggondolandó, miért mond ilyet és lehet közelíteni az állaáspontokat.

De ha Neked bejön, akkor miért is akarnád megváltoztatni?

2022. júl. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Csak egy haver mondja aki mániákus szőrzet ellenes...az ő véleménye miatt nem fogom leszedetni magamról ,már csak az miatt sem mert nekem bejön amit làtok a tükörbe!
2022. júl. 6. 13:34
 17/18 anonim ***** válasza:
84%

Na ez a beszéd.

Ne hallgass a csupasz csigára...

2022. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Gooboy37 ***** válasza:
100%
Melegként jómagam is szőrös vagyok eddig nem volt panasz.Ez mindenkinek egyéni
2022. aug. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!