Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sértő, zavaró a bu.i szó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sértő, zavaró a bu.i szó?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy azokat a homoszexuálisokat, akik vállalják önmagukat szexuálisan, és el is fogadták magukat, nem zavarja a bu.i szó. A látensek meg felhördülnek, hogy nem bu..zzuk le őket. Kiket zavar a bu.i szó?
2022. jún. 18. 10:18
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nem. Mivel nem veszem magamra. De most más a téma.
2022. jún. 18. 12:10
 12/23 anonim ***** válasza:
16%

Én meleg haverok előtt is simán bzizok, igazából a normálisabb embereket nem különösebben érdekli.

Jaj a 21.századnak, ahol már semmit nem lehet mondani...

2022. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
85%
#12 régen is voltak vállalhatatlan szavak és ma is.
2022. jún. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem a szót, de ha nem célzottan egy melegre mondják azért mert meleg akkor nem lrdekel. Szokták ezt használni mindenféle helyezben, foegalmi dugóban vagy egy kasszánál a sorban pl. Söt én biszex vagyok, és még ha az emilett szot nem is használom, de a "kötsögg" szót (nem tudom erre van e itt centúra 😅) szoktam használni. Ez olyan mint az hogy van akit egy f@sz nak nevezek, mégis szeretem A f@szt 😂.

Nekem ezek amolyan egymás szinonimái. És nem azokra használom akikre eredetileg irányult a szó, hanem általánosságban azokra akik vállalhatatlanul viselkednek vagy magyarán bunk* p@rasztok. Na ezt jól megfogalmaztam 😆

2022. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
16%
12. Ja, én is így vagyok vele. Erről jutott eszembe, van nekem nem 1 búzi haver, őket is simán búzizom, nincs sértődés, felnőtt, komoly emberek. Azt jött egyszer egy újabb meleg a társaságba, azt fel volt háborodva hogy merem használni azt a szót, lőttem neki is 2 pofont, tudja kivel beszél. Normális embert ez nem érdekli.
2022. jún. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

"lőttem neki is 2 pofont, tudja kivel beszél."


Ja, egy batár nagy prosztóval ha nem lett volna egyértelmű enélkül is xd

2022. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
6%

#13 Ja, de pl valamit bziságnak nevezni vagy ilyesmi még nem igazán a vállalhatatlan kategória.

Valamiért manapság túlérzékeny fogyatékosnak lenni (na, mehet ám ezen is a sértődés, hajrá) nagyon elfogadott, csak éppen nem vezet sehová.

A mindenen felháborodás meg álszentség korát éljük, aminek semmi értelme.

2022. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
18%
Ha egy másik meleg mondja, akkor ez okés, de ne mondja valaki olyan aki full hetero.
2022. jún. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
6%
#18 Miért is? -.-
2022. jún. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
92%

"Ja, de pl valamit bziságnak nevezni vagy ilyesmi még nem igazán a vállalhatatlan kategória."

pont ez a lényeg. azt nevezem b.ziságnak, amire mérges vagyok és le akarom degradálni. a homoszexuális férfiismerőseimet pusztán azért, mert a saját nemükhöz vonzódnak, nem akarom ledegradálni, ezért rájuk nem használom ezt a szót. ők melegek.

ez olyan, hogy akkor mondod (vagy inkább gondolod) egy férfira vagy nőre, hogy egy f.sz vagy egy p.csa, ha mérges vagy rá a viselkedése miatt. normál esetben nem használod a szót, mert megvető.

"A mindenen felháborodás meg álszentség korát éljük, aminek semmi értelme."

mondja ezt valaki, aki teljesen fel van háborodva, mert nem elfogadott mindenféle helyzetben mindenféle kifejezés használata.

2022. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!