Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sértő, zavaró a bu.i szó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sértő, zavaró a bu.i szó?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy azokat a homoszexuálisokat, akik vállalják önmagukat szexuálisan, és el is fogadták magukat, nem zavarja a bu.i szó. A látensek meg felhördülnek, hogy nem bu..zzuk le őket. Kiket zavar a bu.i szó?
2022. jún. 18. 10:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Ahogy a dagadt is azokat akikre illik. Akik nincsenek kibékülve azzal ami van.
2022. jún. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
29%
Nem sértő sztem. Nevén kell nevezni a dolgokat
2022. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%
Engem nem zavar.
2022. jún. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Akkor jó a feltételezésem, hogy csak a magukat el nem fogadó, sunnyogó látenseket zavarja? Heteroszexuális vagyok, az egyik ismerősöm homoszexuális. Mindig vállalta önmagát, ha társaságban a bu.i szót használta valaki, nem sértődött meg, fel sem vette. Uebben a társaságban van egy nagyon gyanusan látens homoszexuális. Ha ő meghallja a bu.i szót, azonnal a plafonon van, és azt mondja: senki ne használja a bu.i szót, védenünk, támogatnunk kell őket. Na ő olyan, hogy nőkkel kezd kapcsolatot, játszadozik velük érzelmileg, szex nem megy neki, és a nők szexualitását leamortizálja, azt mutatja hogy nem mindig akar velük szexelni, és közli hogy csak ölelkezzenek. Na ő teljesen kiakad a b.zi szón.
2022. jún. 18. 10:31
 5/23 anonim ***** válasza:
67%
Csak akkor sértő, ha a nem búzikra mindják.
2022. jún. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%

Azért az is elég szánalmas amikor mindenféle hülyeség mentén “látens homoszexualitással” diagnosztizálnak másokat. Lehet tényleg LMBTQ barát, és sértőnek találja úgy általánosságban, csakúgy mint mások a niggerezést és attól nem lesznek “látens négerek” :D

A párkapcsolati nehézségeinek meg adott esetben meglehet semmi köze ehhez. Isten ments, hogy ilyen barátaim legyenek akikkel megosztom a párkapcsolati dolgaimat hátam mögött meg konspirálnak és “látens uziznak” miatta. :D Eci jó barát vagy mit ne mondjak xd


Amúgy meg az uzizás egy olyan dolog ami kontextustól függ, hogy sértőnek találom vagy nem. Nyilván egy pride ellentüntetésen, vagy egy homofób megszólalás közepette sértő, haverok között viccből elmegy. Azért elég negatív áthallása van a szónak (a gyks trágárságszűrő sem engedi át ha rendesen kiírom) , szóval mi amikor egymást uzizzuk akkor általában inkább csak iróniát, humort akarunk a mondandóba vinni. Szóval az a véleményem, hogy egy ismeretlen alapból rám ne hivatkozzon uziként, meg másra sem. Mint ahogy a feketékre sem illik niggerként, meg a fehéreket sem hívjuk Drakula ecinek.

2022. jún. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
2022. jún. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
45%

én nem használom melegekre. ellenben használom káromkodásként vagy sértésként (irányultságtól függetlenül bárkire).

szerintem kb. olyan, mintha a "nő "helyett mindig "picsát" mondanál.

2022. jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
11%
A bu.i nem is egy szó, csak rövidítés, ami a buzeráns szóbol ered.
2022. jún. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%
Neked sértő az idióta szó?
2022. jún. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!