Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy srácnak világ életében...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srácnak világ életében mindig barátnői voltak. Most meg hirtelen kiderült róla hogy meleg. Mindenkit lesokkolt a hír. Elfogadom a melegeket csak úgy tudtam, hogy vele születik az ember nem 17 éves korban lesz meleg hirtelen?

Figyelt kérdés
14 évesen is már csajozott meg minden, erre most hirtelen meleg lett. Szerintetek ez hogy alakult ki nála?

2022. jún. 9. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Melegek is szoktak csajozni, amíg nem coming outolnak, hogy ne nézzék melegnek.
2022. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért 14 évesen csajozni, majd 17 évesen előállni a dologgal egész más, mint mondjuk 45 évesen, feleséggel, családdal kibökni, hogy bocs szívem, a pasikat szeretem

Ebben a korban még elég furák a hormonok, mindent úgy él meg az ember, mintha a vége lenne a világnak

Ezt fel kell dolgozni az embernek önmagában is

2022. jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy lehet, hogy már előtte is biszex volt,csak nem vallotta be még magának sem, vagy csak nem akarta,hogy mások is megtudják. Nem alakul ez ki egyik pillanatról a másikra.
2022. jún. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez a legképlékenyebb korszak a szexualitás mellett sok másban is. Kifejezetten elítéltem a melegeket még ilyenkor (igaz, főleg csak mert ezt hallottam a családban), aztán már öt éve csak barátaim vannak.
2022. jún. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy vele születik - bár ezt még nem bizonyították be hitelt érdemlően tudományos indoklással -, de nem feltétlen tudja magáról kamasz korában, amikor mindenféle ingerek érik, rengeteget változik. Velem is így volt: csak lányokkal jártam, csak lányokba szerettem bele egészen 18 és fél éves koromig. Akkor meg váraltanul egy pasiba. Fel kellett ismernem, mi a helyzet, mi a valóság. Azóta is boldogan élek, míg meg nem halok, és letojom, hogy ezzel megfeleltem-e valamilyen - a közhiedelemben élő - sablonnak. Mindenki más egyéniség, mindenki másként él, érez és változik. Így van jól. Annál a srácnál is.
2022. jún. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Haha ez vicces, hogy így látják ezt az emberek így külső szemmel.

Én már 12 éves koromban tudtam, hogy meleg vagyok, de voltak utána barátnőim, mert nem bírtam elfogadni magam az otthoni és a vallási nyomás miatt, és meg akartam változni. Azt hittem, hogy ha lányokkal randizok, akkor majd csak valahogy hetero lesz belőlem és "normális" életet élhetek.

Ez egyáltalán nem így működik, hogy akkor most x évesen gondol egyet az ember és így "nah akkor most dobom a csajom és összejövök egy sráccal", hanem ezekszerint most ért el oda, hogy elfogadja önmagát, és megélje a szexualitását. Szóval nem csak úgy kialakult nála! Tudta ő legbelül, csak nem merte felvállalni.

2022. jún. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon egyszerű a dolog. Az igaz h homoszexuállisnak születni kell DE amíg nem történik meg a nemi érés addig nem is tudod h most ez van vagy az. A gyerekek úgy nőnek fel h az otthon amit látnak azt akarva akaratlanul is le utánozzák (nah meg nevelik beléjük) h kb így viselkedik egy lány meg így viselkednek a fiúk... Amikor jön a nemi érés akkor jön az a rész h felfedezed h most akkor mi van? Mi van ha nem az a nem iránt érzel nemi vágyat mint "kellene". Ez sokakat zavarba hoz és mivel se szülőkkel se suliba se senkivel nem merik ezt megbeszélni, magukba folytják a dolgot mert félnek a következményektől...

Tehát vagy meleg vagy vagy heteró vagy bi vagy bármi már gyárilag olyannak születtél

2022. jún. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek ment a zöld.

A kérdéshez és az eddigi válaszokhoz annyit szólnék hozzá, hogy mindig csajoztam és csajozni próbáltam, de jött a változás és volt is változás...megtetszett 1-2 srác és ment az érdeklődés feléjük. Majd egyre csak erősödött, míg nem ereztem azt, hogy ismerkedjek srácokkal is, aztán eldőlt minden.

Van rengeteg olyan srác, aki biszex, egyik nap csajjal van, másik nap fiúval, mindkettő helyzetet élvezi.

Azt is megerősítem, hogy bármi féle együttlét fiúval a legjobb. Ezt nagyon sokan megerősítették és meg is erősítik majd a jövőben is.

2022. jún. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%

Ha 37 éves lenne, akkor még megértem, hogy meglepődsz, de egy 17 éves már bocsánat, de úgy hülye, ahogy van, és ebben a korban bárkivel is járni az csak annyit tesz, hogy felvágni és játszani a nagyfiút a többiek előtt... amit nyilván társadalmunkban nem is lehetne mással, mint nőneművel. Tehát nem a saját szexualitásának adott teret, hanem a társadalmi előremenetelének élményét élte.

Na most ha 37 évesen jönne ez a "váltás", akkor az meg azzal lenne magyarázható, hogy a világ bonyolultabb annál, minthogy valaki a nőket, férfiakat, mindkettőt, egyiket se szereti. Mert van olyan, hogy valaki a férfiak alakjára izgul, de csak nőkbe tud érzelmileg szerelmes lenni, van olyan, hogy valaki férfiakra értve lábfétises, de bokától felfelé hidegen hagyja, taszítja őt a férfi, van olyan, akinek esztétikára csakis a nőiesség jön be (babaarc, hosszú haj, öltözködés), mégis jobban felizgatja egy férfi test körvonala... vagy mindenezek épp fordítva, tehát a valóság összetettebb. És akkor ebből annyit lát a külvilág, hogy de hát tegnap még egy lány után futott és fülig szerelmes volt, ma meg egy fiú után nézelődik. Igen, lehet, de nem ugyanazt akarja a kettőtől, az orientációja pedig nem fordult meg egyik napról a másikra, hanem az mindig is "bonyolultabb" volt, és lesz is.

2022. jún. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Biszexualitás fogalma... ;)
ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!