Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg ennyire semmiség,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire semmiség, hogy a pasim prostizott?

Figyelt kérdés

Baráti összejövetelen voltam a párommal ahol egy “igen kedves”, ittas haverja neki szegezte a kérdést: kivel jobb szexelni, velem vagy a prostival?

Kérdőre vontam és azt mondta a rengeteg munkája mellett nem volt kedve energiát fektetni az ismerkedésbe, úgyis csak szexelni akart. Mivel mi is szexhaverokként kezdtük kitért a kérdés alól, hogy mellettem is megvolt-e a k.rvája.

Nem érti, hogy min vagyok kiakadva. Tényleg ennyire elfogadott a k.rvázás? 😣 Nekem baromi kiábrándító pláne ha szinkronban mellettem is csinálta..



2022. jún. 6. 21:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
84%

De erzekeny valakinek a lelke....


Ti nők, rohadt könnyen beszéltek arról, hogy nem fér bele ez meg az meg amaz, mert nagyon konnyu dolgotok van, kis tulzassal ha szebbek vagytok az ordognél, majdhogynem bárkit megkaphattok, és még tennetek sem nagyon kell érte semmit...

Ha akkor prostizott, amikor veled még nem volt egyutt, komolyan nem ertem,hogy nektek nőknek mi azzal a problema.. Kb gondatlanságból elkövetett emberöléssel egy lapon tartjátok számon..

Elarulom, 19 vagyok, es tobb, mint egy éve prostizok, es egyetlenegy masodpercét sem bántam meg :DD

Miutan ronda a kinézetem, és a civil eletben nem kaphatom meg azokat a kaliberű lányokat, akiket fizetősként igen, nem volt mas valasztasom.

Nem hagytam, es nem is fogom hagyni h bárki megakadályozza a szexuális szükségleteim kielégítését, azt a havi 2-3x 60 percet, ami jut nekem. Valszeg a jelenlegi párod is így volt vele, amikor nem volt ideje a magánéletére.

2022. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
84%
Ú b@szki... Elnéztem a kategoriat :DDD
2022. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Minden válasz hasznos hisz a prostizás ténye a kérdés lényege ezért köszi mindenkinek.
2022. jún. 8. 21:23
 24/24 anonim ***** válasza:
75%

Jelenleg nincs se kutyám se macskám, de nem prostizok, inkább megoldom magamnak. Biszex vagyok, így meg van az a kiváltságom is, hogy csaj vagy pasi, illetve a shemale is bejön, mégse élek a lehetőséggel.


Miért? Mert jó rálátásom van arra a mocsokra és fertőre, ahová a pénzem jelentős hányada kerülne, így ezt az alvilági rendszert nem szolgálom ki.


Ha a párom a kapcsolatunk előtt élt a lehetőséggel nem zavarna, illetve nem mindenkinek van meg a képessége átlátni bizonyos dolgokat. De ha mellettem járna el titokban, akkor a folytatásban javasolnám a prostit, vagy bárki mást a számára, nélkülem.

ápr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!