Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg ennyire semmiség,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire semmiség, hogy a pasim prostizott?

Figyelt kérdés

Baráti összejövetelen voltam a párommal ahol egy “igen kedves”, ittas haverja neki szegezte a kérdést: kivel jobb szexelni, velem vagy a prostival?

Kérdőre vontam és azt mondta a rengeteg munkája mellett nem volt kedve energiát fektetni az ismerkedésbe, úgyis csak szexelni akart. Mivel mi is szexhaverokként kezdtük kitért a kérdés alól, hogy mellettem is megvolt-e a k.rvája.

Nem érti, hogy min vagyok kiakadva. Tényleg ennyire elfogadott a k.rvázás? 😣 Nekem baromi kiábrándító pláne ha szinkronban mellettem is csinálta..



2022. jún. 6. 21:36
1 2 3
 1/24 Merrybell válasza:
93%
Hmm, engem személy szerint baromira zavarna és nem tartom etikusnak főleg, hogy nem is tudtál róla, az más amikor nyitott kapcsolatban él valaki. Maga az, hogy kitért alóla is ughh.. Neked kell eldöntened milyen értékeket képviselsz és mi mennyire fontos, ne azt várd, hogy valaki megmondja, hogy “igen a kurvázás menő, engedd el.” Ha téged ez zavar és nem fér bele tégy ellene, ha őszintén nem akkor engedd el.
2022. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%
A szexhaverság számomra azt jelenti, hogy időnként összejövünk, szexelünk, aztán mindenki éli tovább az életét, amibe belefér más szexhaver, alkalmi szexpartner és akár prosti is, ha valakinek erre van igénye.
2022. jún. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt várod, hogy idegenek mondják meg neked, hogy mit tarts elfogadhatónak?

Ha neked nem fér bele, akkor szakítsd, ha pedig belefér, akkor a pároddal beszéld meg.

2022. jún. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

A haverja egy bunkó f.sz volt. Erre szokták mondani, hogy minek ellenség, ha ilyen barátai vannak? 😂 Értsd.: szándékosan akart alávágni a haverjának.

Ja a kérdésedre visszatérve, korrektebb lett volna ha elmondja hogy már volt prostinál. Bár van egy olyan megérzésem hogy téged a történetben nem ez zavar, hanem az hogy melletted is eljár a szexhaverod másokkal is dugni.

2022. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell tudni, hogy mi fér bele a te nézeteidbe. Én alapból bele sem mennék szexhaverságba, mert semmi értelme. Mármint, ha rendes kapcsolatot akarsz nyilván, akkor azt szexhaverból sosem fogod megkapni. Elejétől fogva halálra van ítélve. Persze, vannak olyanok, akik egy ideig együtt lehetnek, akár évekig is, de a végkifejlett ugyanaz lesz. Ha normális párt akarsz magadnak, akkor legyenek igényeid, mert így mindig zátornyra fogsz futni. De, ha ti is csak szexhaverok vagytok, stb, akkor nem reális a felháborodásod, hiszen tudod, hogy kivel kezdtél ki. Mivel magamból indulok ki, ezért én kib*sznám a fenébe, hiszen evidens, hogy nem szeret. :D Ha szeretsz valakit, akkor nem tudsz mással össze feküdni. Aki meg az ellenkezőjét állítja, az nem szeretett akkor még senkit. Te döntésed, te neked kell tudni, hogy mi kell számodra.
2022. jún. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha szexhaverok voltatok, és csak idővel alakult át kapcsolattá akkor azelőtt tényleg nem volt semmi olyan kötöttség ami miatt ne feküdhetett volna le mással. Bár ja, arról lehet egy véleményed hogy pont prostival. Viszont az, hogy nem számolt be róla megint egy olyan dolog, hogy miért lenne kötelező elszámolnia azzal amit a kapcsolatotok előtt csinált? Mondjuk ha ilyen párhuzamosan futottak a szálak, akkor határeset mert te is érezheted úgy hogy amikor komolyabbra fordult a dolog akkor azért beszélgethettetek volna erről is. Ha azelőtt történik, hogy egyáltalán alakult volna valami akkor szerintem egyértelműen magánügye lenne.

Döntsd el te, neked hol a határ.

2022. jún. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Már maga a tény,hogy prostival dugott kiverné nálam a biztosítékot!
2022. jún. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nálam is kiverte. Tudom, hogy igazatok van és nincs jogom háborogni, de már akkor eléggé szerelmes voltam mikor még csak szexelni jártunk össze. Meg a tény, hogy ezek szerint nem voltam elég.

Hányni tudnék, mert nem rossz pasi, talált volna mást. Azért kérdeztelek titeket, mert szerinte “ebben nincs semmi említésre méltó”.

2022. jún. 7. 06:34
 9/24 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem sincs ebben semmilyen említésre méltó. Vannak testi szükségletek, és pasiként nem annyira egyszerű csak szexre csajt találni. Inkább örülj, hogy rád várt, és éppen szabad volt amikor összejöttetek. A csajoknak ezt könnyebb megoldani sokkal, akkor szereznek dugópaktit amikor akarnak.
2022. jún. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%
Ui: a kategóriát nem figyeltem bocs. Csajjal qvázott? Mert az viszont furcsa.
2022. jún. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!