Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatalabb srácok nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb srácok nektek bejönnek a 30 felettiek?

Figyelt kérdés
Ha nem mi miatt nem? Csak mert magamból kiindulva tudom hogy magam is máshogy láttam a 30 felettieket míg rá nem jöttem hogy sokszor nem is tudom valaki hány éves és tetszik. Csak érdekel ki hogy van ezzel?! Esetleg kort is írjatok.
2022. jún. 5. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Ölellek Benneteket, fiatalok ! Legyen sikeres és boldog az életetek!


Egy ötvenes

2022. jún. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

31 vagyok. Meglepően sok fiatal sráccal találkoztam. Írtak, beszélgettünk és lett szex. Nem minden ítéli el, de ezt ha ismerkedsz te is tudod...

Megjegyzem írhatnak nyugodtan fiatalabbak ha olvassák :)

2022. jún. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 40+osan írom hogy szerintem a legtöbb fiatal a vele egykorúakkal szimpatizál.Persze azért vannak kivételek.Általánosságban elmondható,életkortól függetlenül hogy akik partnert keresnek ,főleg "csak szexre"keresnek.Az is kijelenthető hogy nagyon sokan ,a legtöbben irreális elvárásokkal indulnak neki az ismerkedésnek ,miközben nincsenek tisztában reálisan saját kinézetükkel,szokásaikkal,stb.Az is elgondolkodtató hogy 40 felettieket öregnek ,idősnek,pápának tartják.Holott ez nincs így.Mindezeken túl ,mindenkinek saját szíve joga hogy kit választ,de egyet nem szabad elfelejteni ...aki 20-30 éves,az nagy valósz8nűség szerint lesz 40is
2022. jún. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Persze, hogy szíve joga. Ha nem akarja úgy se lesz semmi. Nem? Én így gondolom :)
2022. jún. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy nincs. Csak hogy a többségnek idős már a 30.

Így van. Szívejoga mindenkinek. Nem csak a fiatalnak.

2022. jún. 5. 13:50
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sosem mondanám senkinek,hogy " gondolj bele,mert te is leszel 40 feletti ". Ezt kissé öreges és megcsontosodott szemléletnek tartom.


Mindenkinek van egyéni ízlése,nézete és szerez tapasztalatot is.Sem rá beszélni,sem lebeszélni nem kell senkit ...úgyis dönt,ha oda jut !

Két ember között a megértés, szimpátia és egyéb amúgy sem korfuggő. Ezt nyugodtan elmondhatom, tanúsíthatom.


53F

2022. jún. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem feltétlenül a kor alapján válogatok, de van egy, maximum határ, úgy 50ig. De 40 alattival ha megvan a szimpátia akkor simán. Rég nem voltam pasival, szóval írhatnak pasikák. Imádom a fiatalos pasikat, odavagyok az izmosokért, de szívesen lefekszek átlagos pasikkal is, az nem követelmény. 18 vagyok☺
2022. jún. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 36 vagyok, még nem sok fiatallal volt dolgom.

Lehet mert mindenkivel nem fekszek le?

De attól még régen voltam már valakivel is, ideje lenne ha valaki esetleg leápolna.

36f

2022. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8

Ha van kedved ismerkedni, írj privátban😉 kedves, barátságos ember vagyok. Vékony testalkatom van, de járok edzeni, ami picit még is látszik már.

2022. jún. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Raphael7 ***** válasza:
100%

Utóbbi időben jobban vonzódok a 30 feletti aktívokhoz, mert a fiatalok nagyon komolytalanok és lehetetlen velük bármire is jutni.

24f

2022. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!