Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mivel kéne kezdenem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kéne kezdenem?

Figyelt kérdés

Ismerkedem ideje egy sráccal és lassan eljön az ideje hogy együtt legyünk, nagyon várom viszont passzívként nem igazán tudom hogyan könnyítettném meg az együttlétet. Sosem voltam meg sráccal ez lesz az első.

Esetleg amivel tudnám kicsit tágítani magam, hogy kicsit ráhangolódjak arra, hogy milyen érzés ha “valami” van bennem? Próbáltam már dildot de túl drasztikus volt éppen ezért is szeretném máshogy ráhangolni magam.



2022. máj. 12. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a dildo túl vastag volt elsőre. Vegyél a boltban egy kigyó uborkát meg óvszert. Lehet örültségnek hangzik, de abbol többféle vastagságu van. Aztán fokozatosan egyre vastagabbat veszel, majd a dildo. Jobb ötletem nincs.
2022. máj. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kisebb méretű kígyó uborka.
2022. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 onlyjustme ***** válasza:
100%
Hagyd meg neki az élményt, ha meg durva, akkor küld el a fracba és keress másikat.
2022. máj. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ascelpius válasza:
100%
Tágításra, gyakorlásra butt plug-ot tudom inkább ajánlani, van kifejezetten erre való készlet amiben több féle méret is van
2022. máj. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!