Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért kezdenek sajogni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdenek sajogni a heréim egy idő után?

Figyelt kérdés

Már egy pár éve tapasztalom ezt a problémát, nem vészes, csak kicsit idegesítő. Az lenne a problémám, hogy ha nem "könnyítek" magamon, akkor egy idő után elkezdenek sajogni a heréim, úgy lassan egyre érezhetőbben, kb 1 élvezés után 3-4 órával jelentkezik a probléma, így egy nap van, hogy 4-szer is akár könnyítenem kell magamon. Kb tizenéves koromtól van ez, olyan 12-13 éves lehettem amikor megfigyeltem, aztán azóta van.

Igazából azért tettem itt fel ezt a kérdést, hogy hátha van valaki aki hasonló cipőben jár mint én és ő tudja mi ez vagy sikerült megszüntetnie. Orvoshoz azért nem mentem mŕg mert tényleg nem vészes, ha tudok magamon könnyíteni.


2021. nov. 27. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
12%

Nem csodálom, ha sokszor élvezel el ez lesz, normális dolog. Rengetegszer volt hogy felhívtam nőt/nőket magamhoz, volt hogy egy éjszaka 7 menet is volt, másnap megölt a fájdalom.

24F

Testépítő

2021. nov. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem úgy értve, épp ellenkezőleg gondolom, minél tovább nem élvezek el, pl 2 nap kihagyás után már eléggé sajog, ha elélvezem utána teljesen megszűnik egy időre.
2021. nov. 27. 18:45
 3/3 anonim ***** válasza:
89%

menjél orvoshoz

egyrészt elcseszed a szexualitásod ennyi masztival, másrészt ennek egészségügyi oka lesz, minél előbb ki kell vizsgálni és kezelni

2021. nov. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!