Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnék "ellazulni"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék "ellazulni"?

Figyelt kérdés
Barátommal készen állunk a szexre, ám nem tudom hogy hogy tudnám elengedni magam. Befeszülök, és így nem sikerül neki a behatolás, túlságosan összeszűkülök. Mit tudnék ez ellen tenni? 19/F

2022. máj. 3. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Képzeld el fejben, hogy ez neked is jó, erre vágysz

Talán előtte hosszabb előjáték kellene

2022. máj. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az elején rengeteget izgatnámva feneked nyelvel, majd ujjal, ujjakkal. Szerintem egy két együttlét után már kívánnád annyira a farokkal behatolást, hogy a vágy legyőzné a szorongást, aztán olyan pózban kezdenénk(kellő izgatás, és síkosítás után),ahol te magad tudsz rácsúszni a saját tempódban.
2022. máj. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi pedig mindig oldalt fekve kezdjük és nagyon figyelünk a másikra. Utána jöhet az igazi, ahol én háton fekszem és a saját tempómban szinte én húzom belém. Végül is én érzem, hogy már jöhet-e beljebb. Mikor pedig én megyek belé, ha látom, hogy ez még nem jó, azonnal visszavonulok kicsit. Azt megfigyeltük, hogy ha túl gyorsan haladunk befelé, szinte begörcsöl a záróizom és egy ideig nem jó.
2022. máj. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Próbálj jobban ellazulni. Esetleg dobj be 1-2 sört a következő alkalom előtt.
2022. máj. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak tárgyakat dugtam fel magamnak, a módszerem az, hogy nyomok, mint kakiláskor, és közben lazán, apránként csúsztatom fel a tárgyat. Ilyen módszerrel megpróbálhatod, hogy beleülsz a péniszbe, és ha ez megvan, akkor csak a vágy kell, hogy dugasd magad.

Ha meg nincs erre vágyad, akkor ne csináljátok. Csak azért h kedvére tegyél a partnerednek, semmi értelme, ha te közben nem élvezed. (A görcsösséged esetleg végbélrepedést okozhat.)

2022. máj. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha pasid felizgat? Elotte kinyal :)
2022. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!