Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Rowan Atkinson (Mr. Bean)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rowan Atkinson (Mr. Bean) mennyire volt szexi?

Figyelt kérdés

2022. márc. 10. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Semennyire
2022. márc. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Ő nem meleg, szerencsére. Ő normális.
2022. márc. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Te véleményed szerint mennyire szexi? Én nem vagyok ilyen művészek után hanyat vágom magam típus... bár tény, hogy voltak álmaim, ahol mondjuk Placebo együttes basszusgitárosa Stefan Olsdal és az exdobousuk Steven Forest vigasztalt engem, mikor a Placebo frontember Brian Molko visszautasított, de hát ez álom volt, szeretem a zenéjüket, meghallgatom még 30 évesen is a számukat, de már nem hiszem, hogy első sorban fogok tombolni rájuk, de egyébként se voltam az a kortárs rajogngó ember... pl ha Janis Joplin hallgattam kamaszként akkor nekrofil lennék?
2022. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

#2 Bárkit lehet attraktívnak találni függetlenül a szexuális preferenciájától. Biztos téged is talált már vonzónak más férfi, csak nem tudsz róla. Sőt jobbat mondok: lehet ki is verte rád, ahogy erről sem tudsz. Szép estét, gondolj erre álmatlan éjszakáidon! ;)


Kérdezőnek pedig: engem nem vonz.

2022. márc. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
#4: Mondasz valamit... Volt, amikor egy csávó fel akart szedni, csak nekem fel se tűnt, kolléga mondta utána :D
2022. márc. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, kifejezetten ronda csávó volt: a műsorát szerettem, de mint pasi, soha nem vonzott.
2022. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!