Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Meleg férfiak! Szerintetek...

Meleg férfiak! Szerintetek szép nő Gal Gadot?

Figyelt kérdés

Kifejezetten meleg férfiak véleménye érdekelne, mert ők elfogulatlanul tudják nézni a dolgot, míg a heteró férfiak és a leszbikus nők általában nem tudnak elfogulatlanok lenni ebben a témában, ami mondjuk érthető. Érdekelne, hogy egy külsős, kvázi objektív szemlélő szemével nézve, akinél nem áll fenn a veszély hogy első látásra belezúgjon, mennyire számít Gal Gadot színésznő szépnek?

Csak azért érdekel, mert állandó vita tárgya sok helyen (itt is az oldalon), hogy egyesek szerint a világ legszebb nője (én is ezt a tábort erősítem), mások szerint meg full átlagos (sőt olyat is hallottam aki szerint csúnya). Ezért érdekelne elfogulatlan emberek véleménye, hogy kinek van igaza.

(Azzal tisztában vagyok hogy a szépség szubjektív, de van különbség a "szép de nem az esetem" és a "ronda" között).



2022. febr. 7. 13:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha van olyan aki nem ismerné: [link]
2022. febr. 7. 13:39
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Átlagos
2022. febr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

"Kifejezetten meleg férfiak véleménye érdekelne, mert ők elfogulatlanul tudják nézni a dolgot"


Én azt gondolom, hogy szexuális értelemben véve hiába vagyunk elfogulatlanok, pártatlanok, az esztétika, a szépség mégiscsak valahol egyéni ízlés kérdése, tehát attól, hogy szexuálisan nem vonzódunk a nőkhöz, mégis más a szépségről alkotott véleményünk egyénenként, még a melegeken belül is. Tehát erre a kérdésre ugyanúgy vegyes válaszok fognak érkezni a melegektől, mint bárki mástól, mert nekünk is eltérő az ízlésünk, csak éppen nem társul mellé szexuális vonzalom ebben a kérdésben. Szóval érted. :)

Egyébként szerintem GYÖNYÖRŰ. Nekem nagyon tetszik. Csodaszép. :) Minél tovább nézem, annál szebb. Igaz, szexuálisan egyáltalán nem vonz. De ettől még nagyon szép. :)

2022. febr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
Átlagos egyenmodell.
2022. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Szépnek szép, de olyan átlagos módon.
2022. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Az átlagnál szebb.
2022. febr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Elég szemrevaló fehérnép, és a Xéna szerepében is nagyot ment.
2022. febr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
Láttam már szebb zsidó nőt is. Eredetileg Rockefelláció, vagy Rotschild fatty? Mert ezek állandóan álnévvel híresülnek el. Különben téyleg vannak szép zsidó nők is, de ez eléggé átlagos arcú, és valahogy a szeme se áll jól. A kisugárzáse nem tetszik.
2022. febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos.

Én egy másik fórumon olvastam, hogy meleg srácok odavannak szabyestért. Na hogy rajta mit esznek azt nem tudom.

Olyan srácot szintr bárhol lársz egy plázában, semmi különleges nincs benne, hát még szexuálisan😁

2022. febr. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"meleg srácok odavannak szabyestért"


Ha egyedül maradnék vele egy lakatlan szigeten, inkább kókuszt dugnék.

2022. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!