Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi volt a legdurvább dolog,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább dolog, amit egy másik meleg csinált veled?

Figyelt kérdés

Nem szexuális jellegű dolgokra gondolok, inkább olyasmire, mint átverés, megalázás, meglopás stb.

Ismerős vagy idegen tette, esetleg párkapcsolatban történt?

Hogyan reagáltál rá?


2022. febr. 28. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem a legdurvább szexuális jellegű. 16 éves voltam. Taliztunk. Szexeltünk. Aztán kiderült otthon mert a tesója megtalálta a levelezést és írt, hogy talizzunk. Élőben megzsarolt, hogy ha nem teszek kedvére neki és a barátainak kiderül rólam. Őt 2x és még 3 haverját 1x leszoptam. Aztán mikor meg akart dugni egy talin és nem mentem bele mert nagy farka volt akkor megfenyegetett hogy akkor most kiderül minden. Hát nem derült. Igaz hetekig rettegtem sőt ráírtam, hogy mégis oké. De nem jött válasz. Kb 2 hónap múlva rámírt a srác akinek a tesója volt. A srác tesója öngyilkos lett. Az okokat nem tudni, de nem kizárt, hogy amiatt amit tett. A 2 haverja ott volt a temetésen. Én is. Nem mertek rám nézni, sőt kerültek. Gondolom féltek hogy mit csinálok. Ma már nem kavar fel. Akkoriban igen. Főleg mert nem jöttek be a haverjai se meg a csávó se.
2022. febr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
A kamusok sora. Nem jött el talira. Elment mellettem mert nem jöttem be neki. Ilyesmik. Ki szoktam rakni a számukat ide-oda. Volt aki hetekig levelezett velem. Aztán nem jött el. Hívtam mondta késik de talizzunk odébb mert dugó van. Átrendelt Oktogonról Corvin negyedhez. Oda se jött. Majd letiltotta a telefonszámom.
2022. febr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Ha leírnám, úgysem hinnétek el.

Pedig két ember nagyon átvágott, egyik lelkileg, másik anyagilag.

De én voltam a hülye, naív, mert szerettem és azt hittem, hogy....Na nem lényeges...

2022. febr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3

Engem érdekelne, hogy mi történt, kérlek írd le.

2022. febr. 28. 11:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem olyan volt hogy kicsalt sok képet majd kiderült hogy egy 50 éves az nem egy 22 éves. Addigra vagy 20 képem volt nála… meztelen is…
2022. febr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Évekig szerelmet vallott, hűséges és csak én vagyok, közben a nem kevés pénz öreg fazonoktól származott, cserébe a szolgálataiért. Majd őrjöngve a képembe vágta, hogy nem képzelem, hogy a fiatalságát nekem áldozza és kell későbbre a pénz, amit megkeresett.
2022. febr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy srác, akivel már egy jó ideje barátok voltunk, majd elmondtam neki, hogy meleg vagyok (ez volt januárban), erre ő is bevallotta nekem, hogy ő is az. Nekem már régóta tetszett, sőt totál bele is voltam esve, mindent megadtam volna érte, hogy egy pár legyünk. A bevallás után még 2-3 hónapig jóban voltunk, aztán elkezdett átváltozni bunkóba, mert nem tetszett neki, hogy próbálkoztam nála, mert szerettem volna összejönni vele - persze soha nem volt hajlandó megindokolni, miért nem kellek neki (azóta tudom, mert neki csak a kis 12-14 évesek jöttek be, meg az olyan kis tinik akiket részegen molesztálhatott a tudtuk nélkül). Ellenem fordította néhány közös barátunkat, ott szemétkedett velem, ahol csak tudott, úgy bántott lelkileg, ahogy csak tudott. Végül megszakítottam vele minden kapcsolatot (ez volt júliusban). És hogy mi volt a legdurvább dolog, amit velem tett? Ezek után !szenteste! rám írt azzal, hogy bocsánatot akar kérni azért, ahogyan velem viselkedett, mert --végre megtalálta az igazit-- és már megérti, miért próbálkoztam nála hónapokig. Én még mindig bele voltam esve, a franc tudja miért, szóval ez az ál-bocsánatkérése (az utána lévő tettei bizonyították, hogy csak ál volt) olyan volt, mintha tőrt döftek volna a szívembe. Szóval bőgtem egy szépet szenteste és utána 5 évig senkit nem tudtam a közelembe engedni.
2022. márc. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Biszexként írom. Annyira nem volt durva, csak kellemetlen. 19 voltam akkor. Egy idős fazon rábeszélt, hogy kapjam be neki pénzért. Amúgy nem nézett ki gázul, ápolt volt. Eleinte fizetett, utána elmaradozott a fizetés, ilyen-olyan dolgokra hivatkozva. Utána "bónuszért" rábeszélt, hogy kísérjem el Romániába mert ott van dolga pár napon át. Utána is elmaradt a fizetés.

Elkezdtem ismerkedni egy lánnyal, és mondtam neki, hogy hagyjuk az egészet. Erre belengette, hogy folytatni kell, nehogy "kiderüljön" valami. 7 hónap után végül nem válaszoltam a megkereséseire lesz ami lesz alapon, de nem is történt semmi a beígért fenyegetésekből.

2022. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy harmincas srác az első élő talin nem jött be, semmilyen formában.Szépen ezt megmondtam,és elköszöntem, kb tíz perces beszélgetés után.

Erre egy forgalmas utcán elkezdett kimeredt szemmel sikoltozni,hogy ezt vele nem lehet megtenni, és az hogy találkoztunk az jelent valamit.Tiszta félelmetes volt, gyorsan eljöttem,visszanézve még láttam,hogy belerúg egy fába és lebokszolt egy padtámlát.

Utána egy évig nem is mertem ismerkedni, nem hittem,hogy ennyi dilis van.

2022. márc. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!