Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akikkel történt gyerekkorban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akikkel történt gyerekkorban zaklatás, meg tudtak szabadulni a félelemtől, vagy felnőtt korukra is kihat?

Figyelt kérdés

2022. febr. 11. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
számomra nem annyira félelemkeltő volt, (nem volt durva a dolog) ezért inkább érdeklődést keltett fel és így jutottam el egyfajta exhibicionizmusig. 23l
2022. febr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nekem pl soha a büdös életben nem fog feloldódni a görcsösségem miatta és ki is hat most is.
2022. febr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Ha találtok olyan partnert, barátot aki figyelmes, türelmes és szeretetet adó veletek, akkor elmúlhat a trauma.

Engem nem zaklattak,de volt egy ilyen srác, akivel barátkoztam,. Nagy türelemmel és tapintattal álltam hozzá, első perctől kezdve.

Nem is volt gond, sőt nem beszélt többet erről,ami történt vele.

2022. febr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem közvetlen nem zaklattak, de apám 4 éves koromba felakasztotta magát, aztán olyan tizen x éves koromba anyu ujra férjhez ment, viszont rendszeresek voltak a durva veszekedések. Szerintem ezek miatt van hogy nagyon rosszul viselem a konfliktusokat. Ha valakivel veszekednem kell, vagy ki akarok állni a saját igazamért akkor remegek mint a kocsonya... Persze ezek miatt az ismerkedés is nehezebb, az is egyfajta stressz így elég ideges vagyok ha meg kell felelni. Így az ágyban sem tökéletes a dolog... De azért javul a helyzet.
2022. febr. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mathus ***** válasza:
100%
a kérdésre: voltak ilyen partnereim, és az EGÉSZ életüket végigkiséri. kihat a párválasztásra, a szexuális viselkedésükre (vagy hiper- vagy aszexuális lesz, vagy perverz), és mivel a legtöbben nem fordulnak szakemberhez egy rakat ember életét elcseszik, a barátaikét, a gyerekeikét, a parnereikét. az tiszta sor, hogy nem ők a hibásak, de aki nem tesz semmit, hogy gyógyuljon, az ugyanannyira mérgező lesz, mint az aki az abúzust elkövette.
2022. febr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 passzivffi ***** válasza:
90%
9 éves koromban egy strandon egy férfi az ölébe ültetett és el kezte fogdosni a fütyim nekem meg az ő farkához tette a kezem és fogdosnom kellet nem tartott kb 5 percig azóta sem láttam .Később 15 éves koromban 3 30-45 közötti férfiak megerőszakoltak volt orál anál nyelnem kellet nem mertem senkinek sem elmondani azóta sem nagy sokára tudtam elfelejteni de most is néha eszembe jut 52 bi ffi
2022. febr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

6os.

éves koromban egy strandon egy férfi az ölébe ültetett és el kezte fogdosni a fütyim nekem meg az ő farkához tette a kezem és fogdosnom kellet nem tartott kb 5 percig azóta sem láttam .

Ezt már leírtad csak akkor uszoda volt!🤣

2022. febr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 passzivffi ***** válasza:
82%
7 es akkor bocsi mert strandon volt
2022. febr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 passzivffi ***** válasza:
82%
7 a dolgon nem változtat megtörtént ez van
2022. febr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!