Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A cum controll és az edge...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cum controll és az edge között mi az eltérés?

Figyelt kérdés
Egyiket se teljesen értem. Pl a cum controll esetén akinek csinálják szól ha állj meg?

2022. jan. 22. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem majdnem ugyanaz a kettő. Vagyis lényegében ugyanaz történik, hosszan izgatnak és orgazmust késleltetik. Talán cum control kicsit már bdsm irányába mutat.

Csak sajnos ezekre kevés az érdeklődő, aki ki is próbálná.

2022. jan. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Maga az edging az egy pillanat. Az a pillanat amikor az orgazmus előtt abbahagyják az izgatást és pont nem élvez el az illető. Az orgazmus kontroll hosszabb folyamat. Itt nincs is feltétlenül edging. A dolog lényege csak annyi hogy minnél tovább, akár órákig elhúzzák az izgatást
2022. jan. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Ezt a cum controllt kipróbálnám :)
2022. jan. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
semmi, ugyanaz a kettő a lényegét tekintve
2022. jan. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A cmkontrollnál magadat izgatod, az edgénél téged izgatnak. Mindkettönek az a lényege, hogy az elélvezés elötti másodpercekben marad abba az izgatás, és mégem lesz ejakuláció. Nem, nem kell szólni, hanem aki izgat téged, az annyira ért hozzá, hogy tudja, mikor kell abbahagyni. Az izgatottnak valóban kellemes érzés, (nekem már csinálták, jó volt nagyon)
2022. jan. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!