Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek, hogy ne okozzak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne okozzak neki lelki sérülést?

Figyelt kérdés
Van egy 17 éves srác akivel szexelgetek. Tegnap kiderült belém esett. Volt már 6 partnere rajtam kívül. Szerinte én vagyok a legjobb az ágyban. Azonban én eleinte is mondtam neki, hogy csak szexet akarok. Én 30 vagyok. Nem szeretném megbántani de nekem csak szex kell. Hogy adagoljam be úgy, hogy ne bántsam meg?? Gondoltam rá, hogy egyszerűen csak megmondom neki. Csak nem akarom hogy rossz legyen neki, hisz kedvelem.
2022. jan. 16. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Mond meg, hogy többet nem találkozhattok.
2022. jan. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Miért ne találkozhatnának? Szerintem mond el neki hogy csak szexet akarsz és ha akar így is talizni oké, de ő döntsön ne te.
2022. jan. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb nem az, hogy mit, hanem minél előbb!!! A dolog csak mélyülni fog, ha halogatod. Nem lehet megúszni anélkül, hogy a másiknak ne okozz fájdalmat, szomorúságot... Tisztázd le vele a dolgot.
2022. jan. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 steven95 ***** válasza:
93%

Te nem szereted, ő szeret, tehát bele fogja magát kényszeríteni abba a kompromisszumba, hogy csak szexelni jártok össze.


Tehát, hogyan ne sérüljön? Nem szexelsz vele tovább. Te pedig felnőttként viselkedsz ebben a szituban. Majd keresel valakit aki érti! a szexkapcsolat lényegét, már ha van...

2022. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azóta mi lett?
2023. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!