Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egészségtelen az ilyen önkielé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészségtelen az ilyen önkielégítés?

Figyelt kérdés
Sokat ülök, vagy vonaton, vagy munkában, általában nem lát senki. Mármint az alsó testemet. Nemrég valahogy úgy állt a fecskealsómban a péniszem, hogy elég izgató érzés volt és úgy mocorogtam, hogy el is élveztem, nagyon jó érzés volt. Azóta igazából minden nap így csinálok reggel a vonaton, vagy máshol és így szoktam kielégíteni magam. Szerencsére nagyon sok cucc szokott jönni, ami fura szokott lenni, hogy kb ott lötyög a gatyámban, de nem ázik át nadrágig, csak max nagyon picit. Attól, hogy egész nap ondós alsóban vagy, bőrbetegségem nem lehet, igaz?

2022. jan. 1. 16:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem egészségtelen, csak szexuális értelemben komoly gondot jelent. Első sorban az, hogy nyilvános helyen teszed, másod sorban, hogy még szexuális ingerlés sem kell. Borítékolhatóan szexuális együttlétre alkalmatlan vagy, ami párkapcsolatban vérzetes probléma.
2022. jan. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Dugtam már és nem volt rá panasz, sőt.
2022. jan. 1. 16:39
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Hány éves vagy?
2022. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Gaben32 ***** válasza:
90%
Meg kerdezhwtem hany éves vagy??
2022. jan. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát amikor fürdés után ajánlott megtörölni a hajlatokat stb, hogy ne maradjon nedves az ugye a gombásodás elkerülése érdekében van. Na most ez is egy nedves közeget eredményez, méghozzá elég érzékeny terülten szerintem. És akkor+ ott vannak az idővel kialakuló szagok stb...
2022. jan. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak simán kivered és nem mosod meg később már akkor is rohadt büdös tud lenni. Nem letezik hogy neked ott rohad egész nap az alvadt g€€ cit és nem büdösödik.
2022. jan. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem hogy volt az a híres dugás? Nem tudom elképzelni, hogy jól ment azok után, hogy jelentős inger nélkül eltudsz élvezni
2022. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 frot ***** válasza:
83%
Nem egészségtelen, én évek óta csinálom hasonló módon. Mármint pl. ha egyedül vagyok otthon, akkor gyakran élvezek el nadrágban, és hagyom, hogy megszárodjon magamon. Semmi baj nincs belőle, szerintem is izgalmas. ;)
2022. jan. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Merre jársz vonattal? Győr-Móvár közt meg tudom neked oldani én is...WCn.
2022. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem túl higiénikus beleélvezni majd abban lenni egész nap.


#8 Attól még hogy évek óta csinálod és neked nem lett bajod az nem jelenti azt hogy nem lehet, nem túl kellemes odalent fertőzéseket kapni aminek a hatásai évekig is érződhetnek.

2022. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!